Menu
 
 

Gul Ahmed, arba mada – ne tik Europoje ir JAV

2014 03 06  23:23  |  Aktualijos

Gul Ahmed

Nuotraukos: pakistanfashionweek.org.uk

Kuomet kalba pakrypsta apie europietišką madą, mintyse prasiskleidžia plonytė širma ir daugelis iš mūsų jau nutuokia, kas galėtų pasirodyti už jos. Bet jei netikėtai šnekos pakelia sparnus į Rytus? Na, kad ir kiek artimesnius?

Pakistano mados gyvenimas žėri skaisčiomis spalvomis ir jau penktą kartą pristatomas Londone. Nesuklystumėte sakydami, jog stipri tenykštė tradicija vis dar augina mados vaikelį, tačiau, rodos, būtent tai ir sukuria podiumo žavesio aurą. Pripratę prie mažos juodos suknelės įvaizdžio galite likti ir nesupratę tokio plataus spalvų spektro, bet patikėkite – abejingi neliksite!

Vienas iš 2013 metais kolekcijas Londone pristačiusių dizainerių yra Gul Ahmed, kuris sugebėjo ne tik sujungti dvi kultūras, bet ir sužavėti ne vieną kritiką. Didžiausią įspūdį žiūrovams paliko margaspalviai raštai, kurie pleveno suknelių klostėse, bei egzotiški rūbų siluetai. Dizainerio kūryba atvira naujovėms, žaisminga ir elegantiška. Kiekviena mergina gali atrasti savo stiliaus detalę – štai toks tas rytietiškas žavesys!

Gul Ahmed


Komentuok:
*Reklama
DNO