Menu
 
 

Gyvai iš Floridos – Jurga Šeduikytė

2017 10 23  16:22  |  M.I.C. Naujienos

Jurga Šeduikytė

Kadras iš Jurgos Šeduikytės klipo.

Dainininkė Jurga, ką tik grįžusi iš mėnesį trukusių muzikinių gastrolių po J.A.V., sugalvojo originalų būdą, kaip nusiųsti linkėjimus muzikos mylėtojams ir artimiesiems Lietuvoje. Keliaudama per skirtingas valstijas, atlikėja fiksavo įspūdingiausius Amerikos vaizdus, ten gyvai įrašydama savo dainas. Šiandien Jurga pristato naujausią „gyvą“ vaizdo klipą „Rykliai ir Vilkolakiai“.

Tai – jau trečias Jurgos gyvo garso ir vaizdo linkėjimas iš J.A.V. – šį kartą atlikėja savo dainą „Rykliai ir vilkolakiai“ gyvai atliko Floridoje, St. Petersbourg, per pasiplaukiojimą Tampa Bay įlankoje. Prieš tai interneto erdves pasiekė vasara dvelkianti dainos “King of My Time” versija bei įstabūs Stone Mountain (Atlanta, Georgia) vaizdai, užfiksuoti „Life Is a Dance For One“ gyvo garso muzikiniame klipe, kuris atlikėjos facebook paskyroje sulaukė milžiniško dėmesio – buvo peržiūrėtas 123000 kartų.

„Per  27 muzikinio turo dienas nukeliavome 25000 km, aplankėme 11 J.A.V. valstijų, surengėme 8 koncertus, aplankėme daugiau nei 5000 lietuvių ir nufilmavome 4 „gyvus“ muzikinius klipus. Neabejodama  galiu sakyti, kad tai – viena įspūdingiausių ir darbingiausių kelionių”, – sakė Jurga, kelionės metu rengusi ir tv interviu ciklą su vietos lietuviais žaismingu pavadinimu „Jurgos balsas iš Amerikos“.

Kelionės įspūdžiais ir lauktuvėmis Jurga su grupe gyvai dalinsis baigiamajame J.A.V. turo koncerte jau šį ketvirtadienį, spalio 26 d., Vilniuje, muzikiniame klube „Tamsta“.  Koncerto pradžia – 20:30.


Komentuok:
*Reklama
DNO