Menu
 
 

„The Sneekers“ pristato savo vasaros hitą

2016 07 08  18:37  |  M.I.C. Naujienos

The Sneekers - Ghetto Superstar

Nuotraukos: The Sneekers asmeninis archyvas ir kadrai iš vaizdo klipo

Elektroninės muzikos projektas „The Sneekers“ pristato savo vasaros hito versiją pavadinimu „Ghetto Superstar“ su aliuzija į 1998 m. vasarą, kai išėjo originalus Pras „Ghetto Superstar“ kūrinys.

The Sneekers – Ghetto Superstar:

Apdulkėjęs CD virto vasaros šokių daina

Pras kūrinys „Ghetto Superstar“ išėjo panašiu metu, vasarą, prieš 18 metų. Ši daina jau pati iš savęs buvo Dolly Parton ir Kenny Rogers atliekamo kūrinio „Islands in the Stream“ perdirbinys. O lietuvių projektas „The Sneekers“ šį laiko pamirštą hitą „atvedė“ į šių dienų ritmą.

„Prieš keletą metų tvarkydamas CD lentynas radau dar mokyklos laikais pirktą Pras „Ghetto Superstar“ singlą. Pamaniau, kad gali praversti, tad CD pasidėjau studijoje. Ten jis pragulėjo porą metų, o artėjant šių metų vasarai, pamaniau, kad šios dainos perkūrimas būtų gera idėja vasaros dainai“, – trumpai muzikinę naujieną reziumuoja esminis „snikeris“, muzikos prodiuseris Evaldas Mikalauskas, kurio balsą puikiai pažįsta radijo stoties „M-1“ klausytojai.

The Sneekers 2016

Šiai dainai „The Sneekers“ sukūrė ne tik visiškai naują ritmą, su lietuve dainininke Ginte Sičiūnaite perrašė vokalą, bet ir nufilmavo vaizdo klipą.

The Sneekers 2016

Klipe – vieno riedlentininko Vilniuje diena

Pagrindiniu „Ghetto Superstar“ klipo herojumi tapo vaikinas vardu Lukas, kuris laimėjo „The Sneekers“ paskelbtą klipo konkursą „Facebook“ socialiniame tinkle. Jo draugai net neabejojo Luko sėkme ir juokauja, kad šis žmogus pirmiau išmoko riedėti nei vaikščioti.

Vasariškas „The Sneekers“ klipas buvo filmuojamas skirtingose Vilniaus lokacijose, tačiau daugiausia ten, kur jauni žmonės mėgsta buriuotis, leisti laiką, šokti, sportuoti. Klipo nuotaiką padiktavo aktyvus jaunimo gatvės gyvenimas: gatvės šokiai, įdegusios merginos žaidžiančios tinklinį, riedlentės, riedučiai, krepšinis, vakarėjančio Vilniaus vaizdai, naujų pastatų ir lūšnynų kontrastai ir pan.

Tiesa, „The Sneekers“ Evaldas pastebėjo, kad Lukas ne tik gerai rieda (jis nuo 15 m. ant riedlentės „skraido“ tarp Čikagos, Dubajaus ir Dublino), bet ir repuoja, todėl tikėtina, jog ateityje Luko vardą kartu su „The Sneekers“ dar išgirsime.

The Sneekers - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama