Menu
 
 

Į Lietuvą atvykstantis IAMX pristato dykumoje filmuotą klipą

2016 02 19  18:26  |  M.I.C. Naujienos

Į Lietuvą atvykstantis IAMX pristato dykumoje filmuotą klipą

Kadras iš „North Star“ vaizdo klipo

Į Lietuvą jau vasario 29 d. atvykstantis britas IAMX šiandien visam pasauliui pristato savo paties režisuotą klipą savo kūrybos dainai „North Star“.

„Tai yra kūrinys apie sutrikimą, kai esi susiurbiamas į beprotybės ir skausmo liūną“, – singlo iš albumo „Metanoia“ ir vaizdo klipo atsiradimo priežastis paaiškina Chrisas Corneris, taip pat žinomas IAMX slapyvardžiu.

Filmuota dykumoje šalia IAMX sodybos

Įspūdingai įamžinti vaizdai klipe yra iš Kalifornijoje esančios dykumos šalia Wonder Valley. Ten pat ir buvo parašyta ši daina: „Turiu mažą trobelę tos dykumos viduryje – tai graži, keista ir labai rami vieta, kurioje pilna apleistų sodybėlių“.

„Nakties tamsa toje vietoje puikiai išryškina žvaigždes – nepamenu, kad kur kitur būčiau matęs tokį dangų. Jis maitina mano vaizduotę. Tai yra vieta, kur vykstu, kai nori pabūti toliau nuo didmiesčių“, – pasakoja IAMX.

IAMX – North Star (premjera)

„Metanoia“ albumą Chrisas Vilniuje pristatys jau vasario pabaigoje

Visas IAMX albumas „Metanoia“, kuriame yra ir šis „North Star“ singlas, yra kelionė į muzikanto vidinius išbandymus siekiant nugalėti lėtinę nemigą. Galiausiai atlikėjas nugalėjo šią ligą iš Berlyno persikeldamas į saulėtąjį Los Andželą.

„Naujame albume su daugiau elektroninio skambesio grįžau prie IAMX esmės – vienas žmogus, vienas kambarys, vienas kompiuteris. Taip viskas prasidėjo prieš daug metų ir tame buvo mano kūrybos grožis“.

Į Lietuvą atvykstantis IAMX pristato dykumoje filmuotą klipą

Kadras iš „North Star“ vaizdo klipo

Kartu su naujuoju singlu „North Star“ IAMX yra pasiruošęs versti naują kūrybos puslapį: „Šiuo metu jaučiuosi atgimęs, protingesnis, ramesnis. Išties daug dirbau, kad iš savo gyvenimo išvaryčiau piktybinius žmones, grįžčiau prie kūrybos – dabar esu toks laimingas, koks nebuvau jau daugybę metų“.

IAMX pasirodys gyvai su įspūdinga grupe „LRT Opus Gyvai“ renginių serijoje menų fabrike „Loftas“ jau vasario 29 d.


Komentuok:
*Reklama
DNO