Menu
 
 

„Insanitus“ laboratorija ir tai, kas neigia gravitacijos dėsnius

2013 11 12  00:50  |  Aktualijos

Insanitus laboratorija

Nuotraukos: organizatorių.

„Insanitus“ SwO savaitės rekomendacijose: http://www.swo.lt/swo-savaites-rekomendacijos-43/ .

Audiovizualinis menas, tarpdisciplininiai performansai, neįprastos fotografijos parodos, interaktyvus miesto kinas ir duoklė lietuviškam video menui – Kaune atsiveria nauju skambesiu stebinanti tarptautinė meno laboratorija bei festivalis „Insanitus“.

Nauja erdvė bei nauji išsikelti uždaviniai, siekiant sukurti nepažintus reginius akims, supažindins su vis labiau progresuojančio audiovizualinio meno galimybėmis,  skatins naujai pažvelgti į šviesą, susiburti bendravimui. Jau lapkričio 14 dieną „Insanitus“ laboratorija kvies į savo rezidenciją, trumpam įsikūrusią Laisvės alėjos erdvėse, kurią užpildys grupė Europoje pripažintų meno profesionalų net iš kelių šalių: Japonijos, Prancūzijos, Italijos, Turkijos ir Lietuvos.

Nors pagrindinė laboratorijos teminė gairė – šviesa, tačiau organizatoriai nepamiršta ir „Insanitus“ laboratorijos šaknų. Muzikinėje dalyje pasitiks svečiai Snow Ghosts iš „Red Bull Music Academy“ ir vis dar paslaptyje laikomas atlikėjas, grosiantis „Insanitus Dūzgės“, taip pat – Lietuvos atstovai: Karalius Miegas, Daugvinas, Pakas & Roadsman (K.U.B. Collective).

Šią savaitę mūsų laukia apniukęs dangus, o dar ir žiemos vizitas žadamas. Gal metas traukti ten, kur šviesiau ir daugiau spalvų?

Daugiau informacijos: http://www.insanitus.lt/ .

ASYNTHOME 19

Bego Santiago - littleboxes

Insanitus laboratorija


Komentuok:
*Reklama
DNO