Menu
 
 

Interjero mados SS’16

2016 03 17  23:29  |  Aktualijos

Essentials Canvas - SwO magazine

Nuotraukos: gamintojo. Designers Guild kolekcija „Essentials Canvas“

Interjero dizaino namų „Retroforma“ įkūrėja ir interjero dizainerė Lina Kalinauskaitė-Forsman įvardina šio sezono spalvas ir raštus, kurie atneš į Jūsų namus gaivų pavasarį. O žinoti madingas spalvas turėtų ne tik kiekvienas šioje srityje dirbantis stilistas ar interjero dekoratorius, bet ir gražius namus puoselėjanti moteris.

Šio sezono karalienės

Šį sezoną kaip ir mados pasaulyje, taip ir namų interjeruose karaliauja Rose Quartz  – švelni rožinė, daug mėlynų atspalvių, peleninė levandų violetinė, ryški geltona, šaltos kavos su pienu ruda.

Scion Kolekcija

Scion Kolekcija „Lohko”

Sezono spalvos interjero detalėse

Pavasario neįmanoma sustabdyti. Jis niekada nenusibosta ir mes jo visuomet laukiame išsiilgę. Kiekvieną pavasarį norisi to paties: naujų batų ir suknelės. O nusivalius langus, norisi ir naujų užuolaidų. Šį pavasarį aš kalbu apie užuolaidas, madingas spalvas ir kaip nesudėtingai, keliomis naujomis interjero detalėmis atnaujinti namus. Keletas madingų spalvų ir raštų, ir Jūsų namai alsuos pavasariu. Spalvų tendencijos yra neatsiejama mados ir namų dalis. Madingos spalvos mums net nepastebint įsilieja į visas mūsų gyvenimo sritis. Nuo reklaminių plakatų iki parduotuvių vitrinų ar tapetų raštų.

Scion Kolekcija

Scion Kolekcija „Lohko”

Visos šios madingos spalvos karaliauja ne tik drabužių lentynose bet ir interjero tekstilėje.

Tekstilė sukuria namų jaukumą ir šilumą. Kilimas, sofa, pagalvėlės, užuolaidos sukuria pilnų gyvenimo namų jausmą. Į tokius namus norisi grįžti, juose norisi gyventi. Ir būtent tekstilė paverčia namus savais.

Pagalvėlės ir užuolaidos yra pats greičiausias būdas pakeisti kambario stilių ir sukurti naują, būtent savo namų tvarkos jausmą.  Paprasčiausiai pakeitus pagalves ant sofos, pasikeičia visas kambarys. Taigi, pagalvėlė yra vienas iš stipriausių herojų kuriančių kambario nuotaiką. Ji yra tas spalvingas akcentas užduodantis toną ar temą.

Jei norite dar didesnių pasikeitimų kambaryje, reiks ryžtis naujoms užuolaidoms ar pakeisti sofos, fotelių audinį.

Designers Guild SS16 SwO žurnalas

Designers Guild SS16 kolekcija

Tekstilės detalėmis savo kambariuose galime kurti sezoniškumą. Pavasariui ir vasarai nuostabiai tinka linas. Juk gyvename lino šalyje.

Visame pasaulyje populiarėja lininės užuolaidos, tad ir mums jau laikas šią nuostabią, kasdieniškai elegantišką medžiagą įsileisti į savo namus.  Margintas, skaidrus, plautas, pereinamų spalvų. Lininių audinių vasarinėms užuolaidoms yra begalės. Drąsiai galite pasikabinti bent po vieną kitą gėlėtos ar spalvotos užuolaidos palą. Tokios lengvesnės,margos užuolaidos gali būti keičiamos kas sezoną. Taip namams suteiksime daugiau sezono nuotaikos.

Lininės gali būti ne tik užuolaidos ar staltiesės, bet ir pagalvių užvalkalai ar pledai ant sofos ar ant terasos krėslų.

Vasara – lininių pledų laikas. Jais galima apsigobti vėsų vakarą ar naudoti kaip iškylos paklotą. Žiemą norisi aksomo, vilnos ir kailių, o vasarą yra lino ir medvilnės laikas. Kai norisi pleventi ir skristi.

Designers Guild kolekcija

Designers Guild pagalvė „Brera Lino”, užklotas „Filato”

Beveik kiekvienuose namuose sofa yra vienspalvė, todėl margomis pagalvėmis ar užuolaidomis dekoruoti kambarį bus nesudėtinga. 

Jei nesate įsitinusi, kokias spalvas pasirinkti, apsidairykite ir gal namuose jau bus koks nors objektas, kurio spalvos Jums patinka. Pavyzdžiui, margas kilimas, gal paveikslas. O gal Jums patiko kokia nors marga pagalvė. Svarbiausia pasirinkti atspirties tašką. Tad kitų dekoro elementų spalvas ir rinkitės iš Jums patikusio kilimo ar pagalvės. Taip išlaikysite visumą ir dekoruoti nebus sudėtinga. Pagalvių raštai gali būti skirtingi. Derinkite gėlėtus su geometriniais ir vienspalviais audiniais. Smulkesnius raštelius su stambesniais. Raštų įvairovė sukuria įdomumą. Kambarys tampa gyvas, po jį įdomu dairytis.

Kartais vasaros oras mūsų nelepina, kol išeisime į lauką, užtruks dar keletą mėnesių, tad pavasarį ir vasarą kurkime namuose dabar.

Tapetai Fantasque 2016

Osborne & Little tapetų kolekcija „Fantasque”

Naujausios Designers Guild kolekcijos „Couture Rose” ir „Marquisette” idealiai tinka pavasario nuotaikoms namuose kurti. Tai ypač moteriška ir meniška audinių kolekcija. Didesnio ir mažesnio mastelio gėlių raštai suteikia galimybę įvesti į interjerą madingas spalvas ir žydinčio sodo nuotaiką.

Osborne & Little „See Breeze” kolekcija tobulai tinka vasarai, nes madingos spalvos turi puošti ne tik Jūsų interjerą, bet ir terasas, balkonus, sodybos erdves. Išneškite šio sezono spalvas į lauką, kad Jūsų aplinka šviestų raštais ir spalvomis.

Osborne & Little „Fantasque” kolekcija – art deco renesansas šiuolaikiniuose interjeruose. Kolekcijos spalvos puikiai tiks kuriant prabangų ir dekoratyvų, jau rudens namų jaukumą.

Christian Lacroix „Incroyables et Merveilleuses”. Tai labai dekoratyvi, Christian Lacroix mados namams būdingu stiliumi sukurta kolekcija, kuri atspindi prancūzišką spalvos suvokimą ir puošybos manierą, bei laisvę rinktis spalvas.

Hanna Werning kolekcija „Wonderland” – unikalus dizainerės braižas, skandinaviškas dekoravimo būdas ir nuostabios gamtos inspiruotos floros ir faunos sintezės.


Komentuok:
*Reklama
DNO