Menu
 
 

„Invisibobble“ – plaukų žaisliukai net suaugusioms

2015 03 04  20:04  |  Aktualijos

Invisibobble

Vokietijos laidos „Next Topmodel“ finalinkė Amelie. Gamintojų nuotraukos.

Invisibobble paslaptis slypi jo paprastume – telefono laido formoje. Jis tinka visų tipų plaukams, surišti plaukai nėra pernelyg stipriai suspaudžiami, tačiau jie laikosi itin tvirtai. Šis nelygaus slėgio efektas plaukuose nepalieka jokių pėdsakų. Bent jau taip save pozicionuoja patys gamintojai.

Skamba per gerai, kad būtų tiesa. Nesumeluosime – plaukai, jei slenka natūraliai, slinks ir toliau, tačiau susirišus šiuo žiedu ir išsileidus kasą, turėtumėte pastebėti, kad šis plaukų aksesuaras plaukų neišpeša, nesuvelia sruogų į kaltūnus (dėl to mes dažniausiai galime kaltinti metalines gumelių dalis), be to, plaukuose nepalieka žymių. Garbanėms tai gal ir nė motais, bet lygiaplaukėms – patikėkite, kaip svarbu.

Dutchess of York Sarah Ferguson

Sarah Ferguson. Gamintojų nuotr.

Invisibobble

Tačiau geriausias mūsų atradimas tas, kad su šiuo aksesuaru sportas tapo dar lengvesnis. SwO merginos, užsikrėtusios madingu bėgimu ristele, nebeturi tris kartus per valandą stabtelėti persirišti plaukų. O tai – didelis privalumas.

Apie spalvas… lietuvės, žinome, nelabai mėgsta rėkiančių ir plyšaujančių rožinių ar žydrų tonų. Tačiau kaip maža detalė plaukuose ar ant rankos tai – visai neblogai. Tačiau mūsų favoritai – tamsiai ruda ir perregimo plastiko Invisibobble gumytė.

Invisibobble

Victoria‘s Secret modelis Candice Swanepoel. Gamintojų nuotr.


Komentuok:
*Reklama
DNO