Menu
 
 

Velykų vaišės… vonioje

2015 03 06  13:20  |  Aktualijos

Pirmasis balandžio savaitgalis – jau ne už kalnų, o kartu su juo ir viena gražiausių pavasario švenčių. Naujausia LUSH pavasario kolekcija – ryški ir žaisminga, siūlanti įteikti savo artimiesiems auksinį kiaušinį ar… netgi morkų puokštę! Šiaip ar taip, dovanas gauti visuomet smagu, o išbandyti naujoves ir pakeisti tradicinę vonios druską ar putas – dar įdomiau. Pažiūrėkite, kokias naujienas atkapstėme šią savaitę:

Auksinis kiaušinis – tirpstanti vonios bomba

Auksinis kiaušinis – tirpstanti vonios bomba

Kaip palepinsite kojas laisvą Velykų savaitgalį? Siūlome pasimėgauti aukso atspalviais nusidažiusiame vandenyje, garuojančiame medaus bei irisų kvapais.

„Pot O’Gold“ dušo želė

„Pot O'Gold“ dušo želė

Pasak legendos, kiekvienos vaivorykštės pabaigoje žolėje guli saldus lobių puodas. Ši LUSH naujiena – kvapi, minkšta želė su apelsinų aliejais, miromis, šviežių ananasų sultimis ir vanilės ekstraktu jūsų dušo rutinai suteiks šiek tiek blizgesio ir supažindins su naujais jausmais.

Morkų puokštė

Morkų puokštė

Pateliūskuokite prileistoje vonioje arba palaikykite po bėgančio vandens srove, ir iš šio morkų trio pasipils tropiniai burbuliukai. It šampano burbuliukai užputosiantys buchu, citrinos ir greipfrutų aliejai atgaivins ir pakiliai nuteiks Velykų darbams.

Morkų muilas

Morkų muilas

Nuotraukos: gamintojų.

Maloniai ir ramiai nuteikiantys bergamočių ir Sicilijos citrinų aliejai užtikrina: niekas negali pasikėsinti į jūsų laimingas akimirkas ir tą vertingą laiką sau. Šis muilas, išsiskiriantis šuoliuojančio balto triušio figūra centre, gali tapti ir puikia vonios interjero detale.


Komentuok:
*Reklama
DNO