Menu
 
 

Subtili „Egzotique“ linija didžiajai dienai

2017 04 10  12:36  |  Pirkiniai

Egzotique - SwO magazine

Nuotraukos: Monikos Rukaitės ir „Egzotique“ asmeninio archyvo

Apatinis trikotažas – pati intymiausia moters garderobo dalis ir vienas svarbiausių moteriškumo atributų. Pagal jo pasirinkimą galima daug ką pasakyti apie moters charakterį ir temperamentą. Net kai niekas nemato, kas yra po drabužiais, tai jauti ir žinai Tu. Viskas prasideda nuo santykio su savimi.

Labai džiaugiamės, kad Lietuvoje vis daugiau kūrėjų pradeda gaminti kokybiškus, rankų darbo, nėriniuotus apatinius drabužius. Apatinio trikotažo industrija pasaulyje juda į priekį neapsakomai dideliais žingsniais, kas rodo jo svarbą moterų gyvenime.

Egzotique medvilne

Egzotique panama

Egzotique

Egzotique medvilne

Egzotique magna

Gražus apatinis trikotažas gali daryti stebuklus, kelti savivertę ir nuotaiką. Apatinis trikotažas yra menas, o visa esmė – vidinis pasitikėjimas, teisingas nusiteikimas ir moteriškumo pabrėžimas.

Egzotique

Egzotique

Egzotique

Egzotique

„Egzotique“ – tvarkingas, estetiškas, minimalus ir švelnus. Lietuvės merginos kuria nuo 2013-ųjų metų, pradėjusios nuo maudymosi kostiumėlių, nes niekur negalėjo rasti sau patinkančių, jos taip ir nesustojo. „Egzotique“ apatiniai drabužiai siuvami rankomis pagal individualius išmatavimus, juk svarbu jaustis ne tik gražiai, bet ir patogiai. Čia rasite įvairias nėriniais dekoruotas braletes, šilkinius šortus, naktinukus, įvairius derinius, chalatus bei linines pižamas. Vyrauja natūralių, pastelinių spalvų apatiniai drabužiai, švelnūs melsvos ir žalios tonai, kūno spalva bei juodos ir baltos klasika. Visa produkcija yra riboto leidimo. Merginos atidžiai prižiūri ir apgalvoja visą gamybos procesą. Visą tai vainikuoja išgraviruoti inicialai ir kvepianti pakuotė!

SwO magazine MUST HAVE.

Egzotique

 

Daugelis jūsų norėtų dėvėti tokį apatinį trikotažą kas dieną, tačiau šiandien pristatysime liniją, kurį yra skirta būtent YPATINGOMS progoms. Vestuvių sezonas jau prasideda ir tai yra vieni populiariausių pirkinių. Bridal linijoje rasite dirbtinio šilko, permatomus, viskozinius baltos spalvos chalatus su 3/4 rankovėmis, naktinius, priekyje puoštus gėlėtu nėriniu, komplektus ir keliaraiščius. Viskas yra preciziška ir delikatu.

BRIDAL - Egzotique

Egzotique - Bridal

Egzotique panama

Egzotique panama

Vestuvių dieną norime, kad kiekviena smulkmena būtų ideali, todėl Bridal linijos visos detalės yra apgalvotos: medžiagos, nėriniai, siūlai. Minimalus ir subtilus „Egzotique“ braižas nepaliks abejingų, o  kiekviena būsima nuotaka ras prie savo vestuvinės suknelės tobulai derantį modelį.

Egzotique

Egzotique panama

Egzotique


Komentuok:
*Reklama
DNO