Menu
 
 

Stilingiausios Vilniaus vietos

2013 10 17  20:59  |  Aktualijos

Kiekvienas žmogus mieste turi vietą, kurioje visada smagu apsilankyti, sutikti bendraminčių. Todėl šįkart mes paruošėme penketuką vietų, kurios artimos visiems mados gerbėjams. Galbūt į kažkurią iš jų metas užsukti po paskaitų arba atrasti iš naujo?

Rūdninkų knygynas

Rūdninkų knygynas

Nuotraukos: Pinterest

Rūdninkų knygynas

Ši vietelė, pasislėpusi Vilniaus senamiestyje, yra tikra literatūros, muzikos ir geros auros oazė. Skambanti patefono melodija jau einant gatve kviečia užsukti ir sukuria ypatingą nuotaiką. Knygyno asortimentas yra platus ir unikalus, tad kiekvienas skaitytojas būtinai ras ką nors sau, pradedant nuo grožinės literatūros, iki daugybės pripažintų užsienio mados, dizaino ir meno žurnalų anglų kalba.

Kur? Rūdninkų g. 20.

„Mamma mia“ delikatesai

„Mamma mia“ delikatesai

„Mamma mia“ delikatesai

„Mamma mia“ delikatesai

Stiklių gatvėje esanti krautuvėlė–kavinukė yra tiesiog palaima visiems gero skonio mylėtojams. Itin puikūs ir įvairūs delikatesai (nuo prancūziškų sūrių iki itališkų desertų, šokoladas, įvairūs vynai ir dieviško skonio kava) paverčia šią vietą tikra gurmanų šventove. Taigi, jei ieškai, kur paragauti namų gamybos macarons ar prancūziškų ragelių, užsukęs į „Mamma mia“ nepasigailėsi.

Kur? Stiklių g. 7.

Šiuolaikinio Meno Centras ir kavinė

Šiuolaikinio Meno Centras ir kavinė

Šiuolaikinio Meno Centras ir kavinė

Šiuolaikinio Meno Centras ir kavinė

Vien tai, kad Vokiečių gatvėje esantis ŠMC yra didžiausias tokio pobūdžio centras Baltijos šalyse, reiškia, kad turime rasti galimybę jame apsilankyti. Čia galima išvysti naujausius meninius projektus, Lietuvos ir užsienio autorių parodas,  negana to, ŠMC erdvėse nuolat vyksta įvairūs seminarai, performansai ir paskaitos. Norint „pasikultūrinti“, ŠMC savo renginius ar kino seansą atras įdomaus gyvenimo būdo mylėtojas, o čia veikiančioje kavinukėje galima ne tik skaniai papietauti, bet ir prie gretimo staliuko sutikti garsiausius šiandienos menininkus. Beje, trečiadieniais parodos centre yra nemokamos.

Kur? Vokiečių g. 2.

Tappo D‘Oro vyninė

Tappo D‘Oro vyninė

Turbūt nerastumėme jokios kitos vietos Vilniuje su tokia užburiančia atmosfera. Tai viena ilgiausiai gyvuojančių vyninių sostinėje, tačiau vis dar stulbinanti gardžiais, išskirtiniais užkandžiais ir, žinoma, plačiu įvairiausių vynų pasirinkimu. Maža ir jauki vyninė, įsikūrusi netoli Katedros, yra puikus pasirinkimas, norint vėsų vakarą praleisti smagiai šnekučiuojantis su draugais prie vyno taurės.

Kur? L. Stuokos–Gucevičiaus g. 7.

Thelonious muzikinių prekių parduotuvė

Thelonious muzikinių prekių parduotuvė

Mada yra neatskiriama nuo kitų meno šakų ir viena svarbiausių, greta žygiuojančių koja kojon iš jų yra muzika. Šioje originaliausioje ir kone vienintelėje muzikos parduotuvėje galima rasti pačių įvairiausių vinilinių plokštelių, CD ir kitų muzikos prekių. Viduramžiškas rūsys, kuriame karaliauja džiazas, bliuzas ar klasika, vos tik užsukus priverčia pasijusti ypatingai.

Kur? Stiklių g. 12.


Komentuok:
*Reklama
DNO