Menu
 
 

Kaip likti patenkintai vizažisto darbu?

2014 08 19  15:17  |  Aktualijos

Kartais merginos netgi patekusios pas profesionalius ir brangius vizažistus vis tiek lieka nepatenkintos jų darbo rezultatu. Kodėl taip atsitinka? Šiame straipsnyje pabandysiu apžvelgti kelias pagrindines priežastis.

Kaip likti patenkintai vizažisto darbu

Koliažas: Akvilė L.

Vienaakė

Internete dabar apstu įvairiausių makiažų pavyzdžių, labai paplitusios nuotraukos, kuriose nufotografuota tik viena akis, tačiau nesimato bendro vaizdo. Ta akis dažniausiai būna labai ryškiai ir spalvingai padažyta, o oda aplinkui kadre puikiai išlyginta pasitelkus Photoshop programą. Esminė bėda glūdi tame, kad jūs nesate viena vaikščiojanti akis! O kur gi visas likęs veidas? Dažnai, pamačius bendrą vaizdą, nuomonė gali pasikeisti – itin ryškus makiažas gali gražiai atrodyti, kai nufotografuota tik viena akis, tačiau visiškai netikti prie bendro makiažo vaizdo ir jūsų veido. Todėl jei jau einate pas profesionalą darytis makiažo ir nešatės makiažo pavyzdį, geriau imkite tokį, kuriame matytųsi visas veidas. Neapsigausite nei jūs, nei vizažistas.

Arabiški makiažai

Arabiški, pietietiško gymio moterims skirti makiažai, išties neretai užburia savo grožiu ir ryškumu, tačiau mūsų europietiškai veido spalvai jie labai retai kada tinka. Puiku, jei esate tamsesnio gymio, turite tamsias, dideles akis, kurias atsimerkus gerai matosi viršutinis vokas – tada galbūt toks makiažas jums ir tiks. Tačiau šviesesnės odos, šviesių akių, ypač tokių, kurių viršutinis akies vokas užkritęs, savininkėms, tokių makiažų reikėtų atsisakyti. Toks įvaizdis šviesaus gymio merginą pavers itin neskoninga ir vulgaria, o kartais jo net ir neįmanoma padaryti dėl akies struktūros. Šviesių bruožų merginoms siūlyčiau rinktis vadinamąjį „celebrity make-up“ ir semtis įkvėpimo iš garsiausių šios planetos moterų; ypač puikiai jos atrodo ant raudonojo kilimo.

Skonis

Su makiažu norėjote atrodyti kaip Natalija Portman, tačiau kažkodėl taip toli gražu nėra? Visada vizažistą rinkitės pagal jo darbus, atidžiai išstudijavusi kūrybos aplanką. Jums patinka ryškūs makiažai, stipriai kontūruotas veidas? Tuomet neikite pas tą, kuris labiau linkęs į natūralumą. O jei atvirkščiai, jums norisi natūralaus efekto, tuomet kam gi traukti pas tokį, kuris kuria labai ryškius, kone rytietiškus makiažus?

Veidas ir akys

Geras vizažistas ne tik padarys jums gerą makiažą, bet ir parinks tinkamą įvaizdį pagal jūsų veidą ir asmenybę. Tačiau kartais norisi to, ką net ir pats geriausias sunkiai išpildys. Tarp vizažistų yra tokios sąvokos, kaip „užkritusios akys“ ir „nuleisti akių kampučiai“, ir, deja, tokių akių savininkėms tinka ne visi makiažai. Juk būna, taip norisi aštraus kontūro, o pasidažius ir atsimerkus jo net nesimato, dalis linijos pasislepia arba brūkšnio kamputis akies kampe tarsi „užlūžta“? Atmerkus akis makiažo nesimato visai? Tai – nebūtinai vizažisto klaida ar jūsų nemokėjimas pasidažyti, tiesiog tokia yra jūsų akies struktūra. Kompetentingas vizažistas jums būtinai tai paaiškins ir padarys tinkamą makiažą, pasitikėkite juo.

Kiekvienos merginos ir moters veidas yra savitas, vienoms tinka ryškūs, ekstravagantiški makiažai, kitoms – natūralūs, lengvesni. Vienoms patinka klasikiniai įvaizdžiai, o kitos nori atrodyti kaip nužengusios nuo raudonojo kilimo įžymybės. Atminkite: kiekvienos veidas yra unikalus ir tai, kas tinka kitoms, nebūtinai derės jums. Pasistenkite makiažu pabrėžti savo individualumą ir grožį, o ne pasislėpti po rėkiančio makiažo sluoksniu, ypač, jei greitu metu darysitės nuotakos makiažą. Nė vienas jaunikis nenorės tą dieną vesti kitokios merginos, negu jis įsimylėjo prieš tai.


Komentuok:
*Reklama
DNO