Menu
 
 

Kosmetika kaip alternatyva chirurginėms invazijoms

2015 09 11  23:16  |  Aktualijos

Veld's odos priežiūros produktai

Nuotraukos: gamintojo.

Moterys visada trokšta atrodyti jaunos, džiaugtis lygia oda be raukšlių. Reta kuri ryžtasi chirurginėms procedūroms vardan šių norų – dažniausiai ieškoma kosmetinių priemonių, padedančių kovoti su senėjimu bei kitomis odos problemomis. Prancūzų kompanija Veld’s sakosi atradusi formulę, padedančią kiekvienai moteriai džiaugtis gražia oda, pasitelkus itin veiksmingas priemones, pagamintas iš natūralių produktų.

Veld’s kompanijos įkūrėja – buvęs Prancūzijos modelis Joyce Musy – po sėkmingos karjeros pradėjo plastinės chirurgijos verslą. Tačiau netrukus moteris susižavėjo kosmetologija ir panoro išsiaiškinti, kaip sustabdyti senėjimo procesą be skalpelio įsikišimo. Jos tikslas buvo bendradarbiaujant su Prancūzijos plastikos chirurgais ir dermatologais sukurti alternatyvias veido priežiūros priemones invazinėms procedūroms.

Veld’s kompanija, kurdama produktus, vadovaujasi keliomis svarbiomis taisyklėmis. Pati svarbiausia –naudojama kiek įmanoma daugiau natūralių produktų. Produktuose nėra parabenų, alkoholio, dirbtinių aromatų bei dažiklių. Bent 80 % visų medžiagų yra natūralios ir tik, jei tai neišvengiama, formulėje atsiranda sintetinių aktyvių ingredientų. Kiekvienas produktas skirtas  konkrečiai problemai spręsti. Efektas greitas ir pastebimas, o oda veikiama iš vidaus.

Veld's odos priežiūros produktai

Veld’s odos priežiūros produktai, priklausomai nuo jų paskirties, skirstomi į keturias kategorijas:

1. Clean Clean Clean serija odai valyti ir paruošti. Trys produktai, skirti kasdieniam odos valymui: (enzimatinė valomoji pudra, aliejus, losjonas).
2. Pagrindinis Veld’s produktas – Pure Pulp želė, stangrinanti odą, išlyginanti ją ir patempianti. Pure Pulp „Men’s Joker Magazine“ žurnalo (Kinija) išrinktas kaip geriausias gydantis produktas bei britiškojo „Harper’s Bazaar“ – 2011 metų produktu.
3. Linija prieš odos senėjimą. Jos priemonės standina ir stiprina odą, iškelia raukšles bei itin drėkina.
4. Produktai, grožiui išryškinti. Paakių kremas (su spalva), odos spalvą bei tekstūrą išlyginantis kremas.

Veld's produktai

Paakių kremas Eye Magic yra geriausiai parduodamas odos priežiūros produktas „Nocibe“ vaistinių tinkle Prancūzijoje bei estiškojo „Cosmopolitan“ žurnalo išrinktas metų produktu 2010 metais.

Veld’s neapsiriboja vien odos priežiūros priemonėmis. Veld’ s Prends-Moi – tai pirmieji kvepalai pasaulyje, padedantys lieknėti. Šį aromatą sudaro aktyvūs neuro-kosmetiniai ingredientai, tarp kurių yra ir Betaphropile, geriau žinomo kaip „laimės hormonas“. Užpurškus šių kvepalų ant odos, paskleidžiami „laimės hormonai“ , kurie sukelia geros savijautos pojūtį. Tokiu būdu mažinamas stresas, malonumo pojūtis nugali potraukį užkandžiauti. Aromato kūrėjai rekomenduoja naudoti šiuos kvepalus ne tik įprastai, bet ir kilus norui  užkandžiauti ar esant stresinėms situacijoms.

Veld’s produktų galima įsigyti Private Label salone, Vokiečių g. 9, Vilnius.

Veld's produktai


Komentuok:
*Reklama