Menu
 
 

Kosmetikos priemonių apžvalga: „ANNY“ nagų lakai

2016 04 19  16:26  |  Aktualijos

Nagų lakai

Nuotrauka: autorės.

Oi, kaip man patinka gimtadieniai. Draugų, mano, šeimos narių gimtadieniai man tikrai didesnė ir smagesnė šventė net už pačias Kalėdas. Visiškai nesvarbu, ar gimtadienio kaltintinkas mėgstą šią progą, ar rengia grandiozinį balių, ar tyliai nori pasislėpti po penkiais užklotais, visada būtina ją bent šiek tiek paminėti, nes „tegul šis gyvenimo nuotykis tęsiasi dar metus“. Žinau, kad ne visi yra tokie sužavėti gimtadienio idėja, bet blogiausiu atveju galima mėgautis bent jau mylimų prekės ženklų šventėmis. Šis gražus lyrinis vingis tampa puikiu pretekstu užmesti akį į „ANNY“ nagų lakų stendus ir pajusti mažą šventinę dvasią.

Taigi, „ANNY“ šiais metai švenčia pirmąjį jubiliejų. 5-eri metai grožio rinkoje. Šia proga tradicinė spalvų paletė kuriam laikui papildyta šešiais labai šventiškais, įkvepiančiais juokauti ir konfeti sprogdinti kviečiančiais atspalviais. Trys skirtingų dydžių, spalvų ir formų blizgučių – viršutinių sluoksnių variantai ir trys nagų lako spalvos, primenančios dražė pupas.

Vaiskiai raudona spalva 085.20 „Happy birthday“ – visiškas pavasario rojus ant nagų. Spalva šilta, tad puikiai tinka ir kai netikėtai vėl prisninga, ir kai nuo pavasario įkvėpimo sunku tilpti savyje. Į tokią ryškią kompaniją įsikomponuoja ir visiškai neįpareigojantys, nuotykį žadantys blizgučiai 198.90 „Happy peppy balloon“, kurie atlieka viršutinio sluoksnio funkciją. Iš tiesų šie gana stambūs apsikritimai nagų lako išsilaikymą prailgina papildomomis trimis dienomis, nes blizgučiai turi mistišką galią prikibti prie lako (būtent todėl lakai su smulkiais blizgučiais tarsi „prisicementuoja“.

Mažas patarimas, susijęs su šiais nagų lakais: jei norite maksimaliai ilgo jų išsilaikymo ant nago, pirmąjį lako sluoksnį tepkite kiek įmanoma ploniau, leiskite jam nudžiūti, o antrąjį tempkite storiau, tokiu būdu išgausite maksimalų rezultatą. Balai: 10/10


Komentuok:
*Reklama