Menu
 
 

Receptas grožiui: „TURBO“ veido kaukė

2016 04 20  15:59  |  Aktualijos

Raudonasis molis

Nuotraukos: aromata.lt

Vieša paslaptis, kad mėgstu gaminti visokius „šakar-makar“ virtuvėje ir šis pomėgis sėkmingai atsispindi ir kitoje srityje – kulinarijoje vardan grožio (taip išdidžiai vadinu visus nevalgomus savo kūrinius). Vienas iš paskutinių ir itin mėgstamų receptų – turbo veido kaukė. Trys ingredientai, kuriuos rasite „Kvapų namuose“, ir begalė malonumo, kai džiaugsitės puikia veido oda.

Pirmasis: mimondsijų aliejus, 1 arbatinis šaukštelis

Vienas iš pagrindinių jo privalumų – gebėjimas atstatyti odos sebiumą (natūralius odos riebalus). Šis aliejus dėl savo sudėties tinka net sausai ar jautriai odai, tad tinka ir kovojančioms su akne, ir toms, kurias vargina egzema.

Mirtų hidrolatas

Antrasis: mirtų hidrolatas, 1 valgomasis šaukštas

Mirta yra nelabai puošnus, bet labai galingas augalas, kuris siejamas su pačiu Rojaus sodu, meile ir jaunyste. Jos kvapas malonus, žolinis, primena Viduržemio jūrą ir visus šio regionu suteikiamus malonumus. Jis ypač raminą odą ir pavargusias akis, mažina paraudimus ir uždegimus, o kvapas skaidrina protą.

Trečiasis: raudonasis molis, 2 valgomieji šaukštai

Šis molis ypač tinka sausai odai. Jo sudėtyje gausu mineralų, geležies oksidų mikroelementų, tad jis tikras bičiulis kovojant su aplinkos tarša, išsausėjimais.

Gaminimas:

Molį sumaišyti su hidrolatu ir palikti kelioms minutėms išbrinkti. Tada maišome iki vientisos, kreminės masės (geriausia naudoti medinę mentelę ar šaukštelį). Paruoštą masę pagardiname aliejumi ir tepame ant veido. Kaukę geriausia laikyti iki 10 minučių ir neleisti jai išdžiūti.


Komentuok:
*Reklama