Menu
 
 

Kovo mados leidinių apžvalga

2014 03 18  22:35  |  Aktualijos

Bent jau šį pavasarį kartu su kalendoriniu sezonu, nors ir trumpam atėję, tačiau puikūs ir pozityvūs orai mums atnešė ir vienus laukiamiausių metų mados leidinių numerių – kovo mėnesio numerius. (Kalbant tik tarp mūsų, šie leidiniai jau buvo išleisti dar vasario viduryje.) Kaip ir kasmet, naujo sezono žurnalai atspindi įvairialypį, jaudinantį ir naują pavasario mados etapą, kuris baigsis liepą, kai kūrybinės komandos savo skaitytojams pristatys tarp sezonines pre-fall, arba prieš rudenines, kolekcijas.

Tačiau kol kas – kartu su garsiausiais mados leidiniais – žengiame į pavasarį, kur gėlės žydi teniso kortuose, devintasis dešimtmetis dar neužmirštas, o graikų dievaitės sėkmingai vilioja vyrus netgi šiuolaikiniame pasaulyje.

Ekspresyvioji Sasha

Amerikietiškas Interview savo šiltojo sezono numeryje pristato kiek tamsokos nuotaikos fotosesiją su įsimintiniausiais sezono modeliais. Aukštąja mada kvepianti teatrališka istorija yra suvaidinama Sashos Pivovarovos, puikios ir ekspresyvios mados personos . Čia puikiai pagelbsti ir moderniai siurrealistiška fotografo Craig McDean vizija. Kaip ir skelbia fotosesijos antraštė – pirmyn į tamsą!

Ekspresyvioji Sasha

Pavasaris teniso kortuose

Įsivaizduokite tyrą merginą, įspūdingiausius gėlių žiedus, lengvus pavasario drabužius ir… teniso aikštelę. Taip, pavasaris ir vėl neaplenkia sporto. Sezoną, kuriame sporto tendencija kaip niekad ryški, kinų Vogue komanda ją interpretuoja kiek kitaip, ne taip tiesmukai. Tiksliau sakant, leidinio darbuotojai sportinio peizažo fone išryškina kitą tendenciją – lengvumą, pastelines spalvas ir gėlių motyvus. Komanda labai taikliai tokiai romantiškai fotosesijai pasirinko fotografę Camilla Akrans, kuri užfiksavo pavasarine gaiva besimėgaujančią Hana Jirickova.

Pavasaris teniso kortuose

Motelio fetišas

Modelis Guinevere Van Seenus apdovanota vintažiniu pin-up merginų grožiu. Tai pastebėjo ir prancūziško Numéro žurnalo kūrybinė komanda, tad modelį pasikvietė nusifotografuoti intriguojančioje, retro stiliumi ir lengvu fetišu persmelktoje  Sofia Sanchez ir Mauro Mongiello fotosesijoje. Sukurti šio laikotarpio nuotaiką padeda ir nuotraukų redagavimas, kuris naudojamas labai saikiai, bet profesionaliai.

Motelio fetišas

Graikų dievaitė Doutzen

Olandę Doutzen Kroes galime pavadinti mados dievaite, kuri praėjusiais metais savo kūrybinį aplanką papildė net septyniais Vogue viršeliais. Turkijos Vogue šią modernių laikų dievaitę pasikvietė pagrindinei kovo numerio fotosesijai. Antikinei Graikiją simbolizuojanti fotosesijos erdvė puikiai pasitarnauja, atskleidžiant olandės kūno kalbą ir puikią kaulų struktūrą. Čia, žinoma, puikiai pagelbsti ir fotografo Cuneyt Akeroglu pasirinkti fotografavimo kampai.

Graikų dievaitė Doutzen

Devintojo dešimtmečio ritmu

Prancūzų L‘Officiel komanda nuotaikingai prisimena devintąjį dešimtmetį, kai karaliavo dideli švarkų pečiai, džinsiniai švarkai, tamprės ir ryškios spalvos. Tada, beje, taip pat pasauliui buvo pristatyta ir garsioji Diane von Furstenberg susiaučiama suknelė! Žurnalo komanda nusprendė pristatyti paplūdimio aprangą, pasitelkdama šios dekados stilistiką. Kadruose puikiai dera modelio Jessica Hart ir fotografo Matthias Vriens-McGrath duetas.  Nuostabiai parinktas makiažas ir stilius nereikalauja daugiau jokių užuominų apie šios fotosesijos aliuziją į valiūkišką praeitį.

Devintojo dešimtmečio ritmu


Komentuok:
*Reklama
DNO