Menu
 
 

Laisvas jaunimas „Infekcijos kastinge“

2017 03 04  17:02  |  Aktualijos

Infekcijos kastingas 2017

Nuotraukos – Tautvydo Stuko (c)

Pavasario šeštadieniai gali būti išskirtinai madingi: prie podiumo besirikiuojančios įspūdingos stilingų merginų ir vyrų eilės, žinomi šalies dizaineriai ir minia žiūrovų. Tokį vaizdą buvo galima pamatyti festivalio „Mados infekcija“ modelių atrankoje.

Festivalyje dalyvaujantys dizaineriai kolekcijų demonstravimui atsirinko daugiau kaip 300 modelių. Išskirtinių veidų atrankoje dairėsi ir 7 didžiausios šalies modelių agentūros bei aktorių atrankos atstovai. Renginio metu modeliui Rasai Ciūnei buvo sukurtas specialus šio pavasario tendencijas atspindintis makiažas.

Infekcijos kastingas 2017

Atrankoje – ir profesionalūs modeliai, ir jaunimas iš gatvės

Dešimtą kartą vykstančiame „Infekcijos kastinge“ sulaukta daug savimi pasitikinčių, stilingų jaunų žmonių.

Viešoje atrankoje galėjo dalyvauti tiek modelio kelio niekada nebandę vaikinai ir merginos, tiek profesionalūs modeliai. Gausioje minioje buvo galima sutikti merginų ir vaikinų, atkeliavusių ne tik iš didžiųjų šalies miestų, bet ir iš Utenos, Marijampolės, Kėdainių, Trakų.

Dvidešimt dviejų metų Lukas iš Vilniaus į „Infekcijos kastingą“ atvyko neabejodamas savo sėkme. „Esu čia, nes tikiu, kad „Mados infekcijos“ podiumas taps mano startu kelyje į Milaną ar Paryžių. Be to, smagu dalyvauti ir pamatyti mados virtuvę iš vidaus“, – sakė vaikinas.

Infekcijos kastingas 2017

Dizaineriams svarbiausi ne centimetrai

Festivalyje „Mados infekcija“ dalyvaujantys dizaineriai drąsiai eksperimentuoja. Savo kolekcijų demonstravimui renkantis modelius ne centimetrai jiems buvo svarbiausi.

Dizainerių tendemas Viktorija Rosenberg ir Paulius Leonas kolekcijos pristatymui ieškojo netradicinės išvaizdos modelių: vyrų ir poros merginų. „Mūsų žvilgsnis krypo į itin vyriškų bruožų modelius. Ryškūs skruostikauliai, aiški pečių linija, skusta galva – tai ko mums reikia. Radome tokius modelius, nors išsirinkti nebuvo lengva“, – sakė „Mados Injekcijoje“ nugalėję dizaineriai.

Dizainerė Sandra Straukaitė gyrė dalyvių drąsą. „Mano dėmesį patraukė energingi, laisvi žmonės, sugebėję pademonstruoti savo privalumus. Nebijantys būti savimi – visada nugali. Savo kolekcijai atsirinkau ir kelis jaunuolius, neturinčius standartiniam modeliui būdingų bruožų“, – sakė S. Straukaitė.

Infekcijos kastingas 2017

Rasai Ciūnei sukurtas pavasario tendencijas atspindintis makiažas

„Infekcijos kastingo” metu buvo pristatytas šio pavasario naujausias tendencijas atspindintis makiažas. Vizažistė ir grimo dailininkė Daiva Opriško žinomam modeliui Rasai Ciūnei sukūrė pavasarinį makiažą.

„Šį pavasarį madingas švytintis, skaistus veidas, gaivūs skruostai. Jei akcentuojamos akys – naudojami pasteliniai šešėliai arba jais piešiama grafika. Tačiau grafiški antakiai – jau praeitis. Vis dar aktualūs matinių spalvų lūpų dažai, bet svarbias pozicijas užkariauja šerbeto spalvos, neryškūs blizgesiai. O jei norite akcentuoti tik lūpas – rinkitės gėlių spalvų lūpų dažus“, – patarė D. Opriško.

Išskirtinės išvaizdos R. Ciūnei „Infekcijos kastinge“ sukurtas pavasarinis makiažas išryškino charakteringą merginos veidą. „Rasos proporcingas, dailus veidas – idealus bet kokiam įvaizdžiui kurti. Jūrinės spalvos šešėliai akcentuoja gilias akis, metalo atspalvio blizgesys suteikia ekstravagantiškumo. Jaunystę, odos skaistumą pabrėžia vos parausvinti skruostai .Lūpos – ryškios, ciklameno spalvos“, – makiažą apibūdino D. Opriško.

Infekcijos kastingas 2017

Infekcijos kastingas 2017

Infekcijos kastingas 2017

Tarptautinis festivalis „Mados infekcija“ šiais metais vyks jau devynioliktą kartą. Šiuolaikinio meno centre kovo 17-18 dienomis bus parodyta 18 kolekcijų, kurias pristatys Lietuvos dizaineriai bei svečiai iš Lenkijos.

Infekcijos kastingas 2017

Infekcijos kastingas 2017

Infekcijos kastingas 2017


Komentuok:
*Reklama