Menu
 
 

Latviai „Carnival Youth“ Vilniuje dalinsis viena scena su „Glass Animals“

2018 06 16  14:17  |  M.I.C. Naujienos

Carnival Youth

Nuotraukos – „Carnival Youth“ archyvo ©

Charizmatiškieji latviai „Carnival Youth“ turi puikių naujienų – rugsėjo 7-ąją jie grįš į Vilnių ir muzikos festivalyje „Loftas Fest“ apšildys pagrindines penktadienio žvaigždės „Glass Animals“.

Viena populiariausių Latvijos ir viena sėkmingiausių Baltijos šalių grupe tituluojama trijulė Lietuvoje taip pat jau subūrė nemažą gerbėjų ratą. Kiekvienas jų pasirodymas Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose sulaukia didžiulio susidomėjimo, o į jų koncertus susirinkę gerbėjai ne tik negaili jėgų šokių aikštelėje, bet ir mintinai žino kone visus populiariausių latvių kūrinių žodžius.

Sėkme latviai džiaugiasi ne tik gimtojoje ar kaimyninėse šalyse, bet ir Vakaruose. Prieš porą metų jie laimėjo prestižinį „The European Border Breakers“ apdovanojimą ir išleidę tris studijinius albumus jau spėjo apkeliauti kone visą Europą. Vien šį pavasarį „Carnival Youth“ turėjo dvidešimt koncertų Anglijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Vengrijoje ir kitose šalyse. Vaikinų sąskaitoja puikuojasi ir koncertai JAV, o šią vasarą jie pirmą kartą lankysis Rusijoje.

Pirmų kartų šiais metais „Carnival Youth“ turės ir daugiau – jie pirmą kartą apšildys vieną populiariausių muzikos grupių pasaulyje – britus „Glass Animals“. Šie rugsėjo 7 d. viešės muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest“, Vilniuje.

Sužinoję, kad dalinsis viena scena su pasaulinėmis muzikos žvaigždėmis, latviai neslėpė džiaugsmo. Įdomus sutapimas, kad abi grupės pirmuosius su savo albumus išleido tais pačiais metais. „Bus labai geras koncertas“, – žada rugsėjo 7 d. į Vilnių grįžti nekantraujantys latviai.

Carnival Youth

Ir „Carnival Youth“, ir „Glass Animals“ pasirodymai Lietuvoje vyks – rugsėjo 7 d., menų fabriko „Loftas“ organizuojamame „Loftas Fest“ festivalyje. Bilietai jau prekyboje.

Šiemet „Loftas Fest“ vyks rugsėjo 7-8 dienomis ir žada dvi dienas ir naktis muzikos, meno ir pramogų gausos. Nuo įdomiausių Lietuvos ir užsienio grupių koncertų iki meno performansų, tarptautinės gatvės meno galerijos po atviru dangumi, naktinio kino teatro, vinilų turgaus ir dar daug  visko.


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors