Menu
 
 

Lietuvos muzikantams – galimybė išvykti į „Red Bull Music Academy“ Monrealyje

2016 02 17  01:19  |  M.I.C. Naujienos

galimybė išvykti į „Red Bull Music Academy“ Monrealyje

Nuotrauka: Red Bull Content Pool

Jau įsibėgėjo paraiškų į „Red Bull Music Academy“ (RBMA) teikimo etapas – visi, norintys rudenį dalyvauti muzikiniuose meistriškumo kursuose Monrealyje, Kanadoje, savo anketas išsiųsti turi iki kovo 7-osios. Kad Lietuvos muzikantams, prodiuseriams, vokalistams, instrumentalistams ir didžėjams būtų drąsiau, į Vilnių papasakoti apie akademiją, jos istoriją bei studijų teikiamas galimybes atvyksta velsietis Doc Daneeka. Šiuo metu Berlyne gyvenantis elektroninės muzikos RBMA studijavo 2011-aisiais, kuomet akademija buvo apsistojusi Madride, Ispanijoje.

galimybė išvykti į „Red Bull Music Academy“ Monrealyje

Nuotrauka: Audrius Solominas

Dviejų akademijos sesijų metų Monrealyje studentų iš viso pasaulio lauks paskaitos, darbas pagal paskutines tendencijas įrengtose studijose, koncertai, vakarėliai, parodos ir pašnekesiai su kolegomis bei įkvėpėjais. Studijos RBMA – visiškai nemokamos, atrankos procesą įveikusiems studentams bus apmokėtos ir kelionės bei gyvenimo išlaidos. Taip pat į savo CV įsirašius faktą, jog tapai RBMA šeimos nariu, atsiveria naujos tarptautinės karjeros galimybės – tai „savo kailiu“ gali patvirtinti jau beveik 1000 buvusių akademijos studentų.

Nemokama informacinė RBMA sesija vasario 19-ąją, penktadienį nuo 19 valandos vyks Vilniaus Universiteto teatro salėje (Universiteto g. 3)., „Modeselektor“ leidykloje „50WEAPONS“ prieš keletą metų sužibėjęs Doc Daneeka, pasidalinęs sėkmės paslaptimis ir kūrybinio proceso detalėmis bei pataręs, kaip efektyviau užpildyti stojimo anketą, visus sesijos dalyvius pakvies į oficialias „dūzges“ – jos nuo 23 val. vyks naktiniame klube „Opium“.

Daugiau informacijos ČIA.

galimybė išvykti į „Red Bull Music Academy“ Monrealyje

Nuotrauka: Audrius Solominas


Komentuok:
*Reklama