Menu
 
 

Loftas Fest 2013: melomanams, stileivoms ir mados gerbėjams

2013 05 24  08:54  |  Aktualijos

Vilniaus Naujamiestis pamažu tampa tarptautinių festivalių traukos vieta: čia gegužės pabaigoje jau antrą kartą vyks ,,Loftas Fest”.

Trumpai apie šiuos metus:

  • Festivalis prasideda: gegužės 31 d.
  • Statomos 5 scenos.
  • Virš 40 atlikėjų iš užsienio ir Lietuvos.
  • Specialios pramogų, aktyvaus laisvalaikio ir menų erdvės.
Loftas Fest 2013

Organizatorių nuotr.

Teritorijoje bus ir speciali zona, skirta dviračių parkingui. Taip pat bus sumontuota riedlenčių rampa, kurioje jaunimas galės pasirodyti ir įvertinti kitų sugebėjimus.

Antrąją festivalio dieną festivalio kieme įvyks badmintono turnyras „Vilniaus Plunksna“, kurią inicijuoja didžėjų kolektyvas „Disco Mafia“. Registruotis turnyrui galima bus vietoje.

Galiausiai aktyvaus laisvalaikio festivalio metu nuotaiką pastiprins industrinėje miesto aplinkoje paklota žalia veja, kurioje bus žaidžiamas futbolas, frisbis ir kiti vasaros žaidimai.

Loftas Fest 2013

„Loftas Fest 2013“ metu, kaip ir pernai, bus įkurtos kelios menų zonos. Taip pat šalia vyks įvairios dirbtuvės, kurios kvies išbandyti savo kūrybiškumą. Pavyzdžiui, drabužių dekoravimą.

Savo kūrinius menų zonoje eksponuos jauni ir jau įvertinti menininkai: skulptorius Augustinas Kluoda, drabužius iš augalų kurianti Eglė Sakalaitė, grafikas Dominykas Gutauskas, tapytojas Povilas Ramanauskas, menininkės sesės Paulė ir Berta Bocullo bei kiti.

Festivalio metu įvyks net 3 parodų pristatymai. „Naujamiesčio revoliucijos“ fotoparodoje bus pristatytos geriausios menų fabriko „Loftas“ veiklos akimirkos. Taip pat paganyti akių kvies interaktyvi „Intelligent Life“ nuotraukų paroda, o mados istorijos ekspoziciją pristatys žurnalas „L’officiel“.

Vieną festivalio kampą užims menininkai iš Vokietijos su žinomu urban art atstovu Andreas Schanzenbachu priešaky, kuris yra įkūręs žurnalą „Cromatics“, o vėliau ir kūrybinę agentūrą tokiu pačiu pavadinimu.

Loftas Fest 2013

„Lofto“ festivalio programa šiemet išaugo į rimtą tarptautinio lygio muzikinį vojažą.

Visame pasaulyje žinomi vardai – tokie kaip MTV išgarsėjusi hip hopo pankė Kelis, Ibicos ir Berlyno diskotekų karalienė Miss Kittin, hipsterių numylėtas Toro Y Moi, legendiniai islandai „Mum“, dubstep muziką gyvai grojantys pasiutę britai „Modestep“ ir daugelis kitų – šį festivalį į savo planus įtraukė tik dėl jo unikalumo net ir jų jau visko mačiusiomis akimis.

„Loftas Fest 2013“ – tai lygių neturinti patirtis nekeliant kojos iš miesto – festivalis miesto centre su lauko scena ir 4 scenom vidinėse erdvėse bei kitomis pramogomis 3 dienas iš eilės.

Loftas Fest 2013

„Dienomis gersim kavą ir dalinsimės žiniomis specialioje festivalio dienos programoje – kūrybinių industrijų konferencijoje „What’s Next?“, – dar vieną papildomą festivalio programą pristato V. Diavara.

Ypač laukiame: Yvan Rodic iš The Facehunter blogo, Romo Zabarausko ir Emilio Vėlyvio komandos.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records