Menu
 
 

Mėnesio atradimai

2015 06 02  19:48  |  Aktualijos

Sunkiai ta vasara braunasi į mūsų gyvenimus. Kai tik pradedam iš spintų gilumos traukti lengvesnius batus, žiūrėk aplink vėl keistai atvėsta. Kai ruošiamės pagaliau užsidėti lengvą sijoną, pradeda pūsti aštrus šiaurinis vėjas. Galbūt todėl šio mėnesio atradimai sukasi aplink puoselėjimą ir grožio gelbėjimą.

VEIDAS

Kvapų namai. „Laukinių rozmarinų hidrolatas“

Kvapų namai. „Laukinių rozmarinų hidrolatas“

Nuotraukos: feelunique.com, beautybar.com, uogauoga.lt, oriflame.com

Hidrolatai jau kuris laikas kaip yra užkariavę mano širdį ir kosmetikos lentynas. Ši kartą pasirinktas laukinių rozmarinų hidrolatas itin tinkamas problematiškai, riebesnei odai. Vienas malonumas ryte, po veido prausimo, negalint užpurkšti šio Viduržemio regionu kvepiančio vandens ant odos, kelias sekundes luktelėti ir švelniai nuvalyti vatos tamponėliu. Jis ne tik valo odą, ją gaivina, mažina spuogelius, bet ir padeda sušvelninti odos riebumą. Kvapas malonus, švelniai prieskoninis ir labai gaivus, tad priemonė tampa nepamainoma ankstyvais rytais.

Oriflame „The One Illuskin“ maskuoklis

Oriflame „The One Illuskin“ maskuoklis

Viskas šioje priemonėje susiję su aukso viduriu – vidutinis maskavimas, išlikimas ant veido, tirštumas, spalvų tonai. Šiuo metu galima rinktis iš trijų atspalvių. Maskuoklis tapo sunkiai pakeičiamu kuriant kasdienį makiažą, nes pakankamai gerai paslepia patamsėjusius paakius, subtiliai užmaskuoja nereikalingus paraudimus ir esant poreikiui padeda išlyginti odos atspalvį. Priemonė praktiškai bekvapė.

PLAUKAI

Uoga Uoga „Džiunglių eleksyras“

Uoga Uoga „Džiunglių eleksyras“

Šis aliejus–kaukė sėkmingai gelbėja silpnus, pūstis linkusius plaukus. Kvapas malonus ir neįkyrus, jaučiamas saldus apelsinas. Aliejaus sudėtis turtinga ricinų ir alyvuogių bei kelių rūšių eteriniais aliejais. Nors Uoga Uoga rekomenduoja kaukę laikyti ant plaukų 15–25 minutes, aš ją palikdavai per naktį. Ryte plaukai būdavo ypatingai švelnūs, nesipūsdavo, o garbanos būdavo paklusnesnės ir tiesesnės. Reguliariai naudojant plaukai įgavo sveiką ir blizgančią išvaizdą.

Bed Head „Urban anti dotes“ kondicionierius

Bed Head „Urban anti dotes“ kondicionierius

Stipriai veikiantis kondicionierius labiausiai tinkantis „silpniems plaukams, kuriems reikia intervencijos“. Šalutinis poveikis – padidėjęs plaukų ego. Bed Head stiprybė  yra ne tik efektyvios plaukų priežiūros ir formavimosi priemonės, bet ir žavus humoro jausmas. Priemonės tekstūra kreminė, tiršta, tad turinys skalsus. Kondicionierius efektyviai maitino plaukus, tad jie likdavo minkšti, bet neapsunkinti. Vienintelis minusas – labai įkyrus ir sintetinis, saldus produkto kvapas.

AKYS

Oriflame „The One Kohl“ akių pieštukas

Oriflame „The One Kohl“ akių pieštukas

Šis juodas mažylis – tikras išsigelbėjimas mėgstančioms minkštus, ypatingai juodus akių pieštukus. Tiesa, kaip „kohl“ priemonė, jis man pasirodė šiek tiek per kietas, norėtųsi didesnio „suodžių“ ar anglies jausmo. Priemonė ilgai išlieka ant akių, neišslysta iš kontūro linijos. Vienas didžiausių pliusų – jį lengva nuvalyti, tad nors tai ilgai išliekanti priemonė, bet nereikės „zulinti“, norint ją pašalinti. Anglies juodumas tiks tiek kuriant dieninį, tiek dramatišką vakarinį makiažą.

Klorane „Floral lotino“ akių makiažo valiklis

Klorane „Floral lotino“ akių makiažo valiklis

Ypatingai švelnus, be parabenų ir draugiškas jautrioms akimis. Vakarinio akių makiažo be papildomos pagalbos neįveikia, bet gaivinantis pojūtis ir lengvesnio makiažo nuvalymo rezultatas – puikus. Priemonė lengva, primena vandenį, maloniai kvepia. Sudėtyje dominuoja organinės rugiagėlės, iš kurių kuriamas šis gėlių vanduo – valiklis. Tikrai kartotina priemonė, kuri tinka net ir toms, kurios dėvi kontaktinius lęšius.


Komentuok:
*Reklama
DNO