Menu
 
 

„Mod“ – koketiškoji mados kryptis

2014 09 25  19:49  |  Aktualijos

Max Mara modelis

Max Mara modelis. APB „Apranga“ nuotr.

Greičiausiai nei viena mados dekada nėra taip dažnai pritaikoma XXI amžiaus klientei, kaip septintasis dešimtmetis. Stipria, bet kartu labai koketiška kryptimi industrija susivilioja beveik kas antrą sezoną, o šis – tikrai ne išimtis. 2014-ųjų rudens kolekcijos persmelktos urbanistinio mod stiliaus – tai tik šiam sezonui būdingas metalų blizgesys ir kaleidoskopiniai raštai, kurie konkuravo ir su minimalistine septinto dešimtmečio kryptimi. Išties, A silueto suknelės ir mini ansambliai šiemet užvaldė podiumus kaip ir anuomet „Bitlų“ dainos radijo stotis. Odiniai ir siuvinėti „Gucci“ pasiūlymai, jaunatviška „Miu Miu“ interpretacija ir prabangūs „Dsquared2“ modeliai – tai buvo tik pradiniai šios tendencijos akordai.

A silueto suknelė

A silueto suknelė

Iš kairės: „Louis Vuitton”, Mary Katrantzou, „Dsquared2”, „Gucci”, „Saint Laurent”.

Jei nežinote, kaip atpažinti septintojo dešimtmečio kryptį, A silueto mini suknelė yra bene pats ryškiausias skiriamasis ženklas. Šį kartą toks suknelės modelis atsinaujino  sodriais ir prabangiais rudens tonais: tai garstyčių atspalvis, plytų raudona, tamsi pastelės mėlyna, konjako spalva… Taip pat dažnai šios suknelės spindi netgi dienos šviesoje – metalo siūlais puošto audinio ar kristalų dekoro dėka.

Jei norite kiek ekeltiškesnio modelio, siūlome išbandyti urbanistinės gaivos ir kaleidoskopinių raštų įkvėptą A silueto suknelę. Svarbiausia čia yra spalvų gausa ir modernus požiūris į raštus, kadangi padidinta atspalvių ir retro antspaudų dozė, netyčia perspaudus, gali tapti tikru stiliaus fiasko. Jei jau renkatės tokį margą modelį, siūlome kitas detales išlaikyti kiek santūresnes.

Mini sijonas ir golfas

Mini sijonas ir golfas

Iš kairės: „Dsquared2”, „Louis Vuitton“, „Miu Miu“, „Saint Laurent“, „Gucci“.

Vienas idealiausių šio sezono stilistinių sprendimų – mini sijonas ir golfas. Pradėkime nuo to, jog tai labai patogi kombinacija, kuri leidžia pasireikšti Jūsų stiliui ir spalvų derinimo talentui. Taip, tai stilistinis sprendimas, kuris reikalauja derinti skirtingus ir kuo įdomesnius atspalvius, taip pat ir raštus. Šiam deriniui puikiai tiks ir A silueto rudens paltas, kuris šį rudenį yra kuo paprastesnio silueto bei turi dvi sagų linijas. Norėdama išgauti gryną „mod“ įvaizdį, turėsite tik pasirūpinti vienspalvėmis pėdkelnėmis, derančiomis prie likusios ansamblio dalies.

Žemakulniai

Žemakulniai

Iš kairės: „Gucci“, Marc Jacobs, „Louis Vuitton“, „Saint Laurent“.

Ir galiausiai – šios tendencijos aksesuarai! Kartu su septintosios dekados tendencija į avalynės tendencijų sąrašus atėjo ir patogumas, kitaip dar žinomas kaip… žemalkulnė avalynė. Pagrindinis sezono modelis – aulinukai iki kelių, kurie spindi natūralių spalvų lakuota oda. „Saint Laurent“ taip pat siūlo balerinos batelius žema pakulne. Tiesa, pastarieji kiek ekstravagantiškesni – siūti iš blizgančios odos. Grožio „aksesuaras“ – didelės „Twiggy“ blakstienos ir juodos strėlytės!

Nuotraukos koliažams panaudotos iš TFS forumo, mados namų svetainių bei jų facebook paskyrų.


Komentuok:
*Reklama
DNO