Menu
 
 

„ETTC“ – mados ir šukuosenų meno performansas

2014 09 26  14:54  |  Aktualijos

Yra tokia daina: „Saturday night, I just got paid, I‘ll make my exit to the city“. Mūsų išėjimas, tiksliau, didysis savaitgalis prasidėjo jau nuo ketvirtadienio – menų fabrike „Loftas“ vyko išskirtinis stilistinių idėjų šou, sukęsis apie plaukų šukuosenas, bet apjungęs madą, video projekcijas bei muziką. Tai – „Exit to the City“.

„ETTC“ – mados ir šukuosenų meno performansas

SwO.lt Instagram kadrai.

Ne, tai nebuvo plaukų tendencijos kitam sezonui – greičiau jau šokio pripildyti reginiai, demonstruojantys plaukų stilistų išmonę bei fantaziją. Afroamerikietiško stiliaus plaukai, archajiški šiaudų sodai, pritvirtinti prie modelių galvų, išpuoselėtos barzdos ir militaristiniai įvaizdžiai – tai tik dalis vieną kitą keitusių kūrėjų išmonių.

„ETTC“ – mados ir šukuosenų meno performansas

SwO.lt Instagram kadrai.

Renginyje dalyvavo penkios komandos, o pasirodymą vainikavo „A-Twins“, pati organizatorių komanda, savo šiaudų sodus jau spalį demonstruosianti ir Londone. Komisijoje be fotografų, įvaizdžio stilistų ar kitų grožio industrijos profesionalų, buvo ir aprangos dizainerė Sandra Straukaitė ir, drąsiai galima sakyti, kad toks pasirinkimas ypač gražus dėl dizainerės konceptualumo bei ilgametės kūrybos idėjų šleifo.

Buvote ir matėte? Gėrėjotės vizualiomis projekcijomis? Visos ovacijos – dviems Martynams. Su jais interviu publikavome šią savaitę čia: http://www.swo.lt/du-martynai-is-exit-to-the-city-apie-audiofilija-projekcijas-ir-amata/.

Ar toks renginys – kiekvienam? Kažin. Specifinis, teatrališkas šou, nors ir sutraukė masę žmonių, akivaizdu, jog kasdienybėje nepritaikomas, o naujausių tendencijų beieškantys biuro stiliui čia kažin ar išvydo tai, ko tikėjosi. Tačiau būtent tai ir masina: vizualus reginys, netikėtumo efektas ir medijų sintezė. Plojame organizatoriams ir tikimės, kad sėkmingas startas įkvėps darbuotis toliau ir kurti!

Na, o čia – komandos, kurias būtina žinoti, jei ieškote naujų partnerių, plaukų meistrų sau ar tiesiog talentų:

1. Raimondas Pasternackis ir „Woxx Barbers“. Kolekcija „Technical Plasticity“.

2. Mikhail Kodesnikov ir „My Studio“. Kolekcija „Plastic Reflections“.

3. Deimantė Dubinaitė ir „Grožio pajėgos.lt“. Kolekcija „City Lights“.

4. Dalia Ramelytė ir „Andre Team“. Kolekcija „Underground Shock“.

5. Inga Rimkevičienė ir „Jos Kaprizai“. Kolekcija „Urban Legends“.

6. „A-Twins“ komanda – Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok.

Fotografas: Imantas Pakalnis (www.imantas.lt).


Komentuok:
*Reklama