Menu
 
 

Naujos D.EFECT kolekcijos pristatytos Amsterdame ir Milane

2016 10 01  15:23  |  Aktualijos

Net dvi naujas kolekcijas tuo pat metu D.EFECT kūrėja Eglė Žiemytė pristatė dviejose skirtingose šalyse. Laikinais jos ir visos komandos namais tapo du Europos didmiesčiai: Milanas ir Amsterdamas.

„Žingsnis į Amsterdamo rinką mums buvo eksperimentas. Jau senokai bendradarbiavome su šios šalies tinklaraštininkėmis, jautėme palaikymą iš čia gyvenančių mada besidominčių moterų. Leidomės į avantiūrą, atsivežėme Rudens/Žiemos kolekciją ir dviem savaitėms pačiame miesto centre atidarėme laikinąją parduotuvę“, – sake dizainerė. Ji pasidžiaugė, kad pirmasis parduotas daiktas buvo jos trispalviai dirbtinio kailio kailiniai, kurie iš parduotuvės iškeliavo vos per pirmąjį pusvalandį, nepaisant mieste tuo metu tvyrojusio karščio.

Amsterdamas - D.EFECT - SwO magazine

Nuotraukos: D.EFECT asmeninis archyvas

Naujienos greitai išplito ir tarp tinklaraštininkų rato. Čia apsilankė populiariausia Amsterdamo tinklaraštininkė Andy Torres iš „The Style Scrapbook“, galinti pasigirti milijonais sekėjų socialiniuose tinkluose. Iš čia Andy išėjo su maišu, pilnu prekinio ženklo drabužių. Įtakingoji tinklaraštininkė savo naują garderobą ruošė ateinančioms mados savaitėms. Vėliau „Instagram“ paskyroje su beveik 700 tūkst. savo sekėjų ji dalinosi aistra D.EFECT: „Tai – vienas mano mėgstamiausių lietuviškų mados ženklų“.

Praėjusią savaitę D.EFECT sudalyvavo ir didžiuliame mados renginyje Milane. Pasaulyje pirmaujanti nepriklausomų dizainerių platforma NOT JUST A LABEL organizavo „Origin – passion and beliefs“ parodą, kurios metu savo talentus pristatė dizaineriai iš visų pasaulio kontinentų.

Milanas - D.EFECT - SwO magazine

Ši mados platforma jau trečią kartą iš 18 tūkstančių jų portale užsiregistravusių kūrėjų atrinko 50 įdomiausias kolekcijas sukūrusių dizainerių, kuriuos pakvietė prisistatyti mugėje ir užmegzti kontaktus su naujais gamintojais. „Mes parodėme kitos vasaros kolekciją. Jauniems dizaineriams tai – labai gera galimybė, nes surasti patikimus gamybos partnerius, kai esi mažiukas – sudėtinga“, – pasakojo D.EFECT dizainerė. Milane ji aplankė ne tik mados industrijos profesionalams skirtas, bet ir meno parodas. „Sugrįžau iškristalizavusi naujos kolekcijos idėją, kupina įkvėpimo ir su naujomis pažintimis. Gerai pradėjome rudens sezoną, bus įdomu pamatyti, ką dar jis mums atneš“, – džiaugėsi dizainerė.


Komentuok:
*Reklama
DNO