Menu
 
 

Naujos dainos ir pabaiga

2015 12 03  19:54  |  M.I.C. Naujienos

Elle G

Nuotrauka: Neringa Rekašiūtė.

Grupė „Elle G“ iš savo stovyklos klausytojams siunčia dvi svarbias naujienas. Pirmoji jų – gera – liko vos kelios dienos iki pirmo autorinės kūrybos dainų koncerto Vilniuje. Antroji – kiek liūdnesnė, nes gruodžio mėnesio koncertai Lietuvoje merginoms bus paskutiniai.

Nepaisant to, atlikėjos į koncertų ciklą „Naujos mūsų dainos“ kviečia kartu pasidžiaugti, o ne liūdėti. „Norime padėkoti savo klausytojams, kad buvo kartu visus tris metus, ir gražiai atsisveikinti. O taip pat – eilinį kartą juos kuo nors nustebinti. Nieko geriau už naujas savos kūrybos dainas negalėjom sugalvoti.“ – mintimis dalinasi merginos.

„Gal skamba keistokai, jog naujomis dainomis skelbiame apie pabaigą… Bet jei kiekviena pabaiga yra pradžia, tai būtent taip mes su Elena pradedam naujas istorijas. Simboliška, bet net mūsų pirmas ir vienintelis albumas pavadintas taip – „Never ending story“ (liet. Niekada nesibaigianti istorija), – pasakoja grupės vokalistė Giedrė.

Elle G

Elle G – Naujos mūsų dainos

Duetas tris metus dalinosi muzika Lietuvoje, Amerikoje, Ukrainoje, Latvijoje bei Vokietijoje, kur suspėjo įsiamžinti ir dokumentiniame filme apie svingo muzikos atgimimą Berlyne. Pradėjusios nuo senosios pasaulio ir Lietuvos tarpukario estrados, vėliau „Elle G“ merginos ėmė rašyti savo dainas, kol jų susikaupė tiek, jog galėtų sugroti visą autorinių dainų koncertą.

Pirmasis naujų dainų pristatymas vyks gruodžio 5 d., šeštadienį, Vilniuje, klube „Tamsta“.

Išgirsti naują skambesį ir aplankyti paskutinius grupės koncertus vėliau galės Gargždų (gruodžio 10 d.), Klaipėdos (gruodžio 11 d.), Anykščių (gruodžio 12 d.) bei Panevėžio (gruodžio 17 d.) gyventojai. Paskutinį pasirodymą duetas sugros ir su Kalėdomis pasveikins Kauno miestą (gruodžio 26 d.).

Naujausia daina „Panama“

 


Komentuok:
*Reklama