Menu
 
 

Platininis mados pavasaris

2013 12 03  16:26  |  Aktualijos

Platininis mados pavasaris

Nuotraukos: mados namų archyvai, models.com

Kai rusų modelis Sasha Luss išėjo ant podiumo Roberto Cavalli SS14 kolekcijos finale Milane, per salę nuvilnijo susižavėjimo banga. Daugelis iškart prisiminė 1990 metų podiumo karalienę,  platininę blondinę Nadia Auermann.

Dar prieš pusmetį Sashą vadino perspektyviausia pasaulinio podiumo naujoke, tačiau dabar jos taip vadinti nebepridera: ji – jau pripažinta žvaigždė, nusifilmavusi Valentino reklamoje, pozavusi Tommy Hilfiger ir Carolina Herrera kvepalų kampanijoms, be to, papuošusi rusiškojo Vogue specialaus leidimo viršelį.  Tokio staigaus ir „vertikalaus“ Sashos pakilimo simboliu tavo jos plaukų spalva! Praėjusią vasarą ji pakeitė plaukų spalvą į platinininę blondinę, o savo Instagramoje pajuokavo: „Niekas taip nepuošia moters, kaip vandenilio peroksidas“.  Jos pavyzdžiu pasekė ir kiti modeliai. Tuo užsikrėtė ir Karlas Lagerfeldas – per Chanel pristatymą, visos brunetės ir šatenės buvo su platininės baltos spalvos perukais.

Platininis mados pavasaris

Platininė spalva išties idealiai tinka ateinančiam sezonui, ji papildo ir praturtina bet kokį įvaizdį – nuo prabangaus žvilgesio iki stipriai aptemptų suknelių, nuo mini sijonų iki reivo bei neoninės spalvos.

O ar matėte, kad Lady Gaga tapo nauju Versace 2014 m. pavasario kolekcijos veidu? Nuotraukoje, tenka pripažinti, ji atrodo labai panaši į pačią kūrėją Donatellą. Ne dėl plaukų ilgio, bet dėl spalvos! Taip, tai tas pats išliaupsintas platininis atspalvis. Lengva suknelė, lengvas „nude“ makiažas, jau laukiame lengvo pavasario!

Platininis mados pavasaris

Platininis mados pavasaris

Platininis mados pavasaris


Komentuok:
*Reklama