Menu
 
 

Prabangus natūralumo kūrinys, kurio ašis sukasi aplink karališkąjį Argano medį

2017 04 11  17:08  |  Aktualijos

Spianato SPA

Nuotraukos – gamintojo archyvo

Ne paslaptis, kad arganmedis yra vienas brangiausių ir todėl vadinamas skystuoju auksu. Auga lėtai, pirmuosius 14-ika metų neduoda jokių vaisių, o tam, kad gauti 1 litrą aliejaus, prireikia maždaug 8 kilogramų vaisių (tai sudaro vieno medžio metinį derlių).

Daugiau kaip 20 metų kompanija specializuojasi fitoterapijos ir aromaterapijos (medicinos atšakos, besiremiančios įvairių augalų ir jų eterinių aliejų panaudojimu gydymo tikslams), augalinių žaliavų distiliavimo srityse.

Kuriant unikalios linijos produktus, „Nectarome“ įkvėpimo semiasi iš savo krašto istorinio turto. Neiškraipant tradicinio Hammam, naujos priemonės papildomos šiuolaikiniais veiklos metodais, atrenkant tik geriausius komponentus. Rezultatas – maksimalus naudojimo efektyvumas ir kerintis poveikis odai bei sielai.

Nectarome

Kompanijos nuopelnas – tradicinių protokolų ir receptų standartizavimas, veiksmingų produktų kūrimas, kurie savo poveikiu ir naudojimo malonumu stebina ne tik užsienio klientus, bet ir pačius žinovus – marokiečius. Senovės Afrikos tradicijų išmintis vienijama su mokslo pagrįstomis žiniomis ir pasiekimais. Dėl aukštos kokybės ir efektyvumo, produkcija naudojama geriausiuose SPA, sveikatingumo centruose, prabangiuose viešbučiuose, taip pat ji yra adaptuota individualių vartotojų poreikiams. Nuolat vedami seminarai ir dėstomos augalų mokslų disciplinos.

Nectarome

Mokslinė bazė ir SPA ekspertizė

Senos arabiškos grožio puoselėjimo ir sveikatos stiprinimo tradicijos – ištisas ritualas marokiečių, ypač moterų, SPA kultūroje. Biomokslų daktaras, patyręs tarptautinės SPA klasės ekspertas, vaistininkas ir chemikas – komandos banginiai ir ją lydinčios sėkmės garantas. Pelnęs nemažai apdovanojimų, šis įstabus ekspertų bendradarbiavimo rezultatas – švelnus, bet itin veiksmingas rūpinimasis veido ir kūno oda, marokietiškų grožio ritualų paslapčių atskleidimas, sveikatos stiprinimas.

Nectarome

Kompanijos arkliukas – terapinės klasės eteriniai aliejai. Požiūris į eterinius aliejus

Siekiant aukščiausių produktų efektyvumo, fizinių ir psichologinių poreikių patenkinimo, svarų vaidmenį atlieka eteriniai aliejai. „Nectarome“ kosmetiniai ir vidinio vartojimo aliejų kompleksai išgaunami meistriškai sukryžiuojant standartizuotus terapinės klasės eterinius aliejus su pirmojo šalto spaudimo argano aliejumi. Pats argano aliejus išgaunamas unikaliu, tradiciniu būdu.

Terapinės klasės standartas – visiškai kitoks aliejų lygis. Norint gauti vieną lašą terapinės klasės eterinio aliejaus, reikia nuo 2 kg iki 50 kg augalinės žaliavos. Gamybos procese augalų bioaktyvių komponentų sudėtis nekinta, išlaikoma tokia, kokią ją sukūrė pati gamta. Todėl kompanija užtikrina eterinių aliejų 100% terapinę kokybę ir poveikį.

Nectarome

Nectarome - Spianato SPA - SwO magazine

Vieno ir to paties augalo komponentai gali sudaryti skirtingus cheminius junginius. Net nedideli aliejų išgavimo proceso nesvarumai gali dramatiškai sumažinti produkto kokybę. Todėl „Nectarome“ griežtai kontroliuoja, kad kiekvienoje produktų partijoje būtų išsaugoti visi naudingi augalų komponentai. Komandą vienija bendras tikslas – kurti daugiafunkcines kosmetikos priemones, laikantis šių gamybos principų:

– Griežta žaliavos atranka. Izoliuojami augalų biologiškai aktyvūs komponentai ir esencijos, su kuriais atlikti laboratoriniai tyrimai ir moksliškai įrodytas jų veiksmingumas. Jokių sintetinių aliejų priemaišų;

– Nuodugnus sudėties analizavimas, moksliškai aprobuotas ingredientų santykis. Naudojamos augalų ištraukos molekuliniame lygmenyje. Kontroliuojamas žaliavų rinkimo laikas, augalų genėjimo laikotarpiai, dirvožemio tipas, vieta;

– Distiliavimo procesas vyksta pagal griežtą temperatūros ir slėgio kontrolę. Po distiliavimo renkami tik 100% eteriniai aliejai.

Nectarome

Eterinių aliejų gavimo metodai yra griežtai saugomi

Kodėl svarbu: to paties augalo eterinio aliejaus sudėtis gali chemiškai skirtis.Tarkime, čiobrelis, išaugintas užmiesčio sode, ir Prancūzijos slėnio čiobrelis turės visiškai kitokius cheminius komponentus. Pirmojo eterinio aliejaus aromato natos turės pipiro kvapą, antrasis turės stiprių antiseptinių savybių. T.y., vienas aliejus bus labiau tinkamas salotoms gardinti, kitas – gydomąjai praktikai. Lyg ir vienodi augalai ir jų eteriniai aliejai, tačiau tie patys aliejai gali net labai skirtis savo terapinėmis savybėmis. Skirtingi cheminiai junginiai (ketonai, sudėtiniai eteriai, fenoliai) lemia eterinio augalo aliejaus terapinį poveikį.

Nectarome

Nectarome SPA

Kompanijos tikslas ir įsipareigojimai

Ekologinė etika – esminis  kosmetinių priemonių kūrimo prioritetas. Aktyvūs komponentai renkami laukinėje gamtoje, Maroko Atlaso kalnų papėdėje arba kruopščiai užauginami bio-aromatingame sode, įsikūrusiame vaizdingame slėnyje netoli Marakešo. Augalų auginimas laikantis organinės žemdirbystės taisyklių – jokių cheminių trąšų, pesticidų, kenksmingų reagentų. Žemės apdirbimas, laikantis agrotechninių reikalavimų, griežtai laikomasi ir skinimo technologijų bei augalų rinkimo laiko.

Nectarome

Sodo darbams kompanija samdo vietinius darbuotojus, daugiausiai moteris, taip įsipareigodama suteikti geresnį darbą, kelti pragyvenimo lygį pajamų neturintiems gyventojams. Taip pat suteikiamos reikalingos žinios apie ekologinės žemdirbystės ir natūralių produktų naudą. „Nectarome“ palaiko vietos gyventojų sveiką žemės ūkio interesą, gerbia, saugo ir populiarina Maroko kultūros bei tradicijų paveldo turtus.

Produkcija nėra testuojama su gyvūnais, sudėtyje nėra žalingų sudedamųjų dalių, tokių kaip parafinas, parabenai, ftalatai, nuodingiskiedikliai, silikonai. Išskirtinės priemonių saugojimo sąlygos – sandariai uždaromi tamsaus stiklo laboratoriniai indai, kurių užtamsinimo koeficientas siekia daugiau kaip 50 proc. Kompanijos įsipareigojimai – teikti kuo  natūralesnius aukštos kokybės sertifikuotus SPA produktus, skatinti saugoti regiono ir Maroko daugialypės kultūros bei tradicijų paveldo turtus.    

Spianato SPA
„Nectarome“ produktų galite įsigyti „Spianato SPA“, kuris yra oficialus išskirtinių, natūralių SPA priemonių atstovas Lietuvoje. Nedidelis, tačiau unikalus asortimentas. Aukščiausia kokybė. Profesionalios žinios ir giliomis tradicijomis paremtas požiūris į kūno puoselėjimo kultūrą.

Spianato SPA - SwO magazine

Laimėk!

Vienam SwO skaitytojui „Spianato SPA“ dovanoja prabangų, žvalumo suteikiantį dušo gelį su rozmarinu iš „Nectarome“. (200ml – 25.00 €)

Kaip laimėti?

Keliaukite į SwO Facebook puslapį ČIA arba į SwO Instagram puslapį ČIA ir po nuotrauka komentaruose parašykite NORIU. Šeštadienį po ta pačia nuotrauka paskelbsime burtų keliu vieną išrinktą laimėtoją!

Sveikiname – Greta Tilingaitė. Ačiū visiems dalyvavusiems!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records