Menu
 
 

Priemonės žiemai

2014 01 11  19:51  |  Aktualijos

Ši žiema kitokia, nei įprasta: vieną dieną už lango pusto, o praeivių galvas puošia kepurės. Lauke spaudžia lengvas minusas, jį užgožia pliusas… Tokie temperatūrų svyravimai, prie kurių prisideda ir šildytuvų išsausintas oras, mūsų odą veikia tiesiog ekstremaliai. Taigi šį kartą dalinuosi su jumis nedideliu sąrašu priemonių, kurios odai palengvina šį sudėtingą laiko tarpą. Tiesa, priemonės riebesnės, sunkesnės, tad didžiąją jų dalį rekomenduočiau naudoti vakarais arba tada, kai nenaudosite makiažo.

Erškėtuogių veido serumas (Lulu & Boo)

Erškėtuogių veido serumas

Aprašyti šio serumo sudėtį užtruktų gan ilgai, bet verta paminėti, kad pagrindiniu smuiku groja erškėtuogių aliejus, šaltalankių ekstraktas ir visa puokštė vitaminų. Serumas skirtas pavargusiai, papilkėjusiai odai atgaivinti. Ant švarios odos užtepkite kelis lašelius šio aliejaus, palaukite kelias minutes ir tepkite mėgstamą kremą. Priemonės kvapas neerzinantis, o ji pati aliejinė, bet gana lengvai susigeria į veido odą. Patartina priemonę naudoti du kartus per dieną, nors aš pati ją tepdavau tik vakare. Po poros dienų pastebėjau, kad oda tapo sveikesnė, tarsi aksominė, sumažėjo išsausėję ploteliai.

 

Veido valiklis „Mėnulio rasa“ (Uoga uoga)

Veido valiklis „Mėnulio rasa“

Tai veido pienelis su avižų nuoviru ir eteriniais levandų aliejais. Priemonė paliko labai teigiamą įspūdį, nes po ilgos ir šaltos dienos, nusivalius šlapdribos paliktą makiažo likutį, norisi šio to riebesnio, raminančio ir drėkinančio. Pienelis puikiai nuvalo kosmetiką, greitai susigeria, nepalikdamas „riebalo“, atgaiviną veido odą, o levandų kvapas maloniai nuteikia miegui.

Veido kremas „Pusnis“ (Eco Desire)

Veido kremas „Pusnis“

Tai apsauginis veido kremas, kurio sudėtyje yra labai nedaug vandens, tad jis veikia kaip skydas prieš šaltį ir sausą patalpų orą. Priemonę reikia įmasažuoti į veido odą, o jei kremą naudojate prieš makiažą, luktelėkite 10 minučių ir kremo perteklių nusausinkite popierine servetėle. Kremas iš tiesų riebus, tad aš jį naudojau nakčiai, norėdama sumažinti odos sausumą ir ją pamaitinti. Tiesa, naudojau jį ir ne pagal paskirtį – tepiau nuo žvarbos suskyrusias rankas. Priemonės kvapas – natūralių produktų, šiek tiek specifinis, „vaistinis“. Pastebėjau, kad nors priemonė ir riebi, bet ji nekemša porų.

Paakių kremas „Kerai“ (Eco Desire)

Paakių kremas „Kerai“

Šis kremas – „kofemanų“ svajonė, nes jis kvepia kava, jo veiklioji medžiaga yra kofeinas, o spalva tarytum kavos su pienu. Dienai renkuosi lengvos konsistencijos paakių kremą, o nakčiai mėgstu tepti tai, kas labiau maitina odą, pailsina ją nuo dieninio kosmetikos maratono. Dienos metu jis man netiko, bet nakčiai – pats tas. Priemonė skalsi, aromatinga. Oda tapo elastingesnė, šiek tiek sumažėjo išdavikiški patamsėję paakiai.

Rozmarinų aliejus voniai (Dr. Hauschka)

Rozmarinų aliejus voniai

Straipsnyje panaudotos gamintojų nuotraukos.

Šis aliejus tonizuoja kūno odą, suteikia šilumos ir energijos. Rozmarinų kvapas šiek tiek pretenzingas, bet… Vonios su šiuo aliejumi puikiai veikia žiemos nuvargintą kūno odą, o kvapas pažadina užmigusius smegenų centrus.


Komentuok:
*Reklama
DNO