Menu
 
 

Greita mada ant raudono kilimo? Regis, taip…

2015 05 06  16:57  |  Aktualijos

Met Gala, kurio nuotraukos apskriejo internetą pastarosiomis paromis ne vieną ir ne du tūkstančius kartų, šiemet pažėrė ne tik mados parodijų ir keistų naujienų, bet ir įdomų tašką mados istorijoje, suniveliuojantį išskirtinį, uždarą, elitišką mados pasaulį su gatvės stiliumi. Arba atvirkščiai – plėsdami, tampydami ir laužydami ribas, gatvės mados lyderiai – kompanija „H&M“ – įžengė ten, kur kojas kelti stengiasi tik aukštosios mados dizaineriai. Niujorko Metropolitan‘o meno muziejaus kostiumų instituto labdaros renginyje „H&M“ debiutavo, bendradarbiaudami su „Sekso ir miesto“ žvaigžde Sarah Jessica Parker bei kurdami jos vakaro apdarą. Sarah Jessica pasipuošė kartu su „H&M“ sukurta šilkine suknelę per vieną petį , kurios šleifas dekoruotas siuvinėtomis raudonomis aguonomis. Įspūdingas apdaras taip pat puoštas siuvinėjimu iš skiautinių, kuris sukurtas iš tvarių medžiagų ir papuošimų, pabrėžiant „H&M“ siekį paversti madą tvaria ir tvarumą madingu.

Įkvėpta šių metų parodos temos „China: Through the Looking Glass“, „H&M“ dizaino komanda sukūrė vienetinius įvaizdžius bendradarbiaudami su svečiais. Kūriniai atspindi kiekvienos asmenybės unikalų stilių ir yra puošti tokiomis detalėmis, kaip rankomis išsiuvinėti karoliukai bei klostės, įkvėptos tradicinių vėduoklių dizaino.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker, pasipuošusi specialiai šiai progai pasiūta „H&M“ juodo šilko suknele per vieną petį su raudonomis aguonomis dekoruotu šleifu.

Įvertinkite įvaizdį:


Loading ... Loading ...

Vanessa Hudgens

Aktorė ir atlikėja Vanessa Hudgens, pasipuošusi vienetine klostuota, avietinės spalvos, midi ilgio „H&M“ suknele, dekoruota Swarovski kristalais.

Įvertinkite įvaizdį:


Loading ... Loading ...

Janelle Monae

Atlikėja Janelle Monae, pasipuošusi vienetiniu „H&M“ smokingo stiliaus kostiumėliu, kurį sudaro kelnės bei apsiaustą primenantis švarkelis aukšta apykakle ir kontrastuojančiomis detalėmis.

Įvertinkite įvaizdį:


Loading ... Loading ...

Banks

Atlikėja Banks, pasipuošusi vienetine, skaisčiai raudona, figūrą išryškinančia „H&M“ suknele apnuogintais pečiais.

Įvertinkite įvaizdį:


Loading ... Loading ...

Odell Beckham Jr.

Atletas, Odell Beckham Jr., dėvintis specialiai šiai progai kurtus tamsios slyvų spalvos velvetinį „H&M“ švarką su dviem sagomis bei siauras „H&M“ kostiumines kelnes, kuriuos papildo juodo satino aksesuarai.

Įvertinkite įvaizdį:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama