Menu
 
 

Rūpestis žiemą – šerpetojanti veido oda

2014 01 22  14:56  |  Aktualijos

Negaliu pakęsti, kai veido oda nusprendžia pasikeisti ir pradeda maištauti. Žiemą maištavimas pasireiškia išsausėjimu, niežėjimu, šerpetojimu, nelygumais ir dar kitais „briedais“. Ką daryti, kad visa tai suvaldytume?

Drėkinimas. O, kaip netikėta, tiesa? Juokas juokais, bet šiuo metu kasdienį drėkinamąjį kremą reiktų papildyti drėkinančiu fluidu arba pasirinkti tokį, kuris būtų skirtas ypač sausai odai. Prisimink, kad drėkinantį kremą geriausia tepti vakare, kai jau nereikės kišti nosies į lauką. Dienai rinkis maitinantį, riebesnį arba apsauginį kremą.

šerpetojanti veido oda

Apsauga nuo saulės. Taip, ši apsauga reikalinga ne tik vasarą. Nesvarbu, ar keliauji į kalnus slidinėti, ar planuoji pasivaikščioti po miestą, 30 minučių prieš einant džiaugtis žiemiškai giedra diena, užsitepk saulės kremą.

Šerpetojanti veido oda

Priežiūra. Reiktų atsisakyti pilingo su šiurkštesniais grūdeliais, veido toniko, kurio sudėtyje yra alkoholio, nulupamų kaukių. Trumpiau tariant, viso to, kas gali sudirginti odą.

Šerpetojanti veido oda

Oro drėkinimas. Ne, tau nebūtina įsigyti kelis šimtus (ar tūkstančius) litų kainuojančio aparato. Užteks patalpose, kuriose praleidi daugiausiai laiko, šalia radiatoriaus padėti vandens dubenėlius (svarbu prisiminti juos laiku reguliariai pripildyti) ar tiesiog išvėdintas patalpas papurkšti vandeniu iš purkštuvėlio.

Šerpetojanti veido oda

Nuotraukos: pinterest.com,familycircle.com, imagevenue.com

O visa kita nulems kantrybė, kantrybė, kantrybė… Jos prireiks, laukiant pavasario, tepliojantis drėkinančiais kremais ir kitaip saugant save nuo šalčio!


Komentuok:
*Reklama
DNO