Menu
 
 

„shishi“ pristato albumą „MAFITISHEI“ ir vinilo plokštelę

2020 06 30  13:28  |  M.I.C. Naujienos

„shishi“ pristato albumą „MAFITISHEI“ ir vinilo plokštelę

Nuotraukos – „shishi“ archyvų ©

Rankoje laikydamos vandenyno spalvos vinilo plokštelę grupės „shishi“ narės džiūgauja: „Duokdie, čia bus mafitishei eros pabaiga ir viskas galbūt taps mafitikliūš!“ Šiandien pasirodžiusiame albume – 8 „shishi“ kūriniai ir daugybė asmeninių išgyvenimų.

„Šito vinilo kūrimo metai buvo visiškai Mafitishei. Gera paleist ir eit ieškot toliau. O kaip dabar skambėsim, o ko norėsim, o kuo tikėsim, o kas bus?“, – sako grupės bosistė Victoria.

 „Dar pridursiu, kad visos albumo dainos sukurtos studijoje ant Tauro kalno, kuri rudenį buvo sulyginta su žeme. Ar čia dar nepakankamai Mafitishei? Tarp mūsų paleista daug jausmų, žmonių ir vietų, skaudėjo, liūdėjom, išpylėm smalą, užtat dabar galim važiuot toliau ir kelias daug lygesnis“, –  pasakoja „shishi“ gitaristė Maria Rosa.

Visą albumą skaitmeniniu formatu jau galima išgirsti platformose Spotify, Deezer, Amazon, itunes, Google play, Youtube ir kitur.

Už tai, kad „Mafitishei“ pasiekė klausytojus vinilo plokštelės pavidalu grupė dėkinga asociacijai „Agata“ bei Didžiosios Britanijos muzikos kompanijai „The state51 Conspiracy“, kuri ir apsiėmė „shishi“ dainų leidyba.

„shishi“ pristato albumą „MAFITISHEI“ ir vinilo plokštelę

„Mafitishei“ vinilą puošia spalvinga ir išskirtinė grupės bičiulio, iliustratoriaus Abran kūryba. „Idėja albumo apipavidalinimui gimė jungiant DIY stilistiką ir vaikystės prisiminimus, kai patys kurdavome albumų viršelius savo mėgstamiausioms grupėms“, – iliustracijos idėja dalinasi autorius. „Flomasteriai, spalvotas popierius, lipalas tapdavo įrankiais, pratęsiančiais muziką už jos ribų, o dailės ir darbelių pamokų praktika – būdu susieti save su mėgstamu atlikėju.“

Su garso režisieriumi Tomu Verbaičiu įrašytas dainas jau nuo žiemos „shishi“ planavo pavežioti po Europą. Nors karantinas gerokai pakoregavo grupės planus, muzikantės pasakoja, jog vasarą jau turi suplanuotų kelionių už Lietuvos.

„shishi“ pristato albumą „MAFITISHEI“ ir vinilo plokštelę

„shishi“ pristato albumą „MAFITISHEI“ ir vinilo plokštelę

Liepą merginos pasirodys „Kartupelpalma“ festivalyje Rygoje, rugpjūtį grupė dalyvaus „Tallinn Music Week“ muzikos industrijos festivalyje – mugėje, o rugsėjį planuoja aplankyti festivalius „Spring Break“ Poznanėje bei „Liverpool Sound City“ Didžiojoje Britanijoje.

Anksčiau grupė savo kūrybą jau yra pristačiusi Vokietijoje, Slovėnijoje, Vengrijoje, Izraelyje, Kroatijoje, Austrijoje, Čekijoje bei Olandijoje.

Šiuo metu trash, surf, soul, rap muzikos kolektyvo „shishi“ garsus ir balsus sudaro Victoria – Dominyka Kriščiūnaitė (bosas, vokalas), Maria Rosa – Giedrė Nalivaikaitė, (el. gitara, vokalas) bei neseniai būgnininkę ir vokalistę Francheską – Eleną Neniškytę pakeitusi Benadetta – Kamilė Griušytė (būgnai, vokalas). 

Grupės klausytojai „MAFITISHEI“ vinilo plokštelę gali užsisakyti čia. Neseniai darytą pokalbį su merginomis gali skaityti čia


Komentuok:
*Reklama