Menu
 
 

Spalis prasidės su danų elektronika – Trentemøller

2014 09 29  18:08  |  M.I.C. Naujienos

Trentemøller

Nuotrauka: organizatorių.

Vienas sėkmingiausių šiuolaikinės Danijos muzikos kūrėjų Anders Trentemøller pirmą kartą lankysis Lietuvoje. Spalio 5-ąją, sekmadienį Trentemøller su gyva grupe koncertuos sostinės „Teatro arenoje“, kurioje pristatys naujausią, trečiąjį savo albumą „Lost“. Galutinai ribas tarp elektroninės ir gyvos muzikos ištrynusį atlikėją į Vilnių pasikvietė šį vasarį vilniečiams „Bonobo“ koncertą pristatę renginių organizatoriai.

Nuo šokių aikštelių karjerą pradėjęs Trentemøller tarptautinį pripažinimą praėjusio dešimtmečio viduryje pelnė debiutiniu albumu „The Last Resort“. Nuodugniai ištyręs klubinę atmosferą, pastaruosius keletą metų prodiuseris eksperimentuoja su gyvų garsų kompozicijomis, kurių centre – abejingų nepaliekantis sintezatorių romanas su gitara. 2013-ųjų vasarą Trentemøller turėjo garbės keliauti kartu su kultine grupe „Depeche Mode“ šios albumo „Delta Machine“ pristatymo metu. Tokios gastrolės, apėmusios Vokietiją, Didžiąją Britaniją ir Šveicariją – išties didelis išbandymas bet kuriam atlikėjui, ir Trentemøller su užduotimi susitvarkė nepriekaištingai.

Gyvas „Trentemøller“ grupės šou yra papildomas ir labai stiprus „Lost“ elementas. Tuo jau įsitikino festivalių „Sónar“ Reikjavike ir Barselonoje, daugiatūkstantinio Majamio renginio „Ultra Music Festival“ ir daugybės kitų renginių visame pasaulyje lankytojai. Įdomu tai, kad į paslaptingą transą įsukančių „Trentemøller“ pasirodymų estetika efektinga ir daugiatūkstantiniuose stadionuose, ir aksominėmis užuolaidomis apkamšytuose jaukiuose klubuose.

„Lost“ turo metu scenoje – penki muzikantai (būgnai, gitaros, bosinė gitara, sintezatoriai ir klavišiniai), piešiantys tik šiam kūrėjui būdingus garsinius peizažus, kuriuose gaudžiantis indie pinasi su kraut rock ir elektronika.


Komentuok:
*Reklama
DNO