Menu
 
 

Šventinis garderobas

2014 12 22  20:24  |  Aktualijos

Šventės jau ne už kalnų, tiksliau – visai čia pat, tad mąstydami apie dovanas ir siurprizus artimiesiems, kolegoms bei draugams, nepamirškite ir šventinio garderobo, – tinkama apranga gali sukurti dar jaukesnį Kūčių vakarą ar smagesnį Šventų Kalėdų rytą. Gražiausias metų šventes siūlome pasitikti patogiai ir solidžiai. Šių metų Kalėdų garderobe vyrauja visiems puikiai žinoma šventinio sezono klasika, persmelkta mados užgaidomis. Aprangos idėjos lengvai įgyvendinamos – patogūs ir šilti mezginiai, šventiška ir sodri raudona, žaižaruojantys blizgučiai ir koketiška A silueto suknelė. Į vietas, pasiruošti, dėmesio, marš – jei dar neįsijautėte į šventinę nuotaiką, pats laikas.

Mezginiai

Mezginiai

Megztinis su žiemos raštais, elniais, Kalėdų eglutėmis ar kitais šventiniais atributais tapo jau smagia klasika. Neketiname Jūsų priversti išsižadėti šių nuotaikingų mezginių, bet šiais metais siūlome išbandyti naujausius dizainerių pasiūlymus. Susižavėję patogiais ir minkštais siluetais mados namai skubėjo atrasti kažką ypatingo mezginiuose. Prie siaurėjančių, patrumpintų kelnių ar pūsto sijono derinkite švelniausius megztinius, kurie Kūčių vakarą prabils neišpasakytu jaukumu.

Raudona

Raudona

Žalia, balta, auksinė ir raudona – klasikinės Kalėdų spalvos, kurių apstu ne tik šventinėse reklamose, bet taip pat ir mados parduotuvių lentynose. Atsižvelgus į šaltojo sezono tendencijas, sodri ir šventinė raudona turėtų tapti Jūsų pasirinkimu gruodžio 24-ąją bei 25-ąją. Ar vilkėsite visa nuo galvos iki kojų raudonai, ar pasirinksite tik vieną šios spalvos akcentą – visai nesvarbu, nes net ir nedidelis ryškus raudonis suteiks šilumos ir solidumo.

Metalizuota

Metalizuota

Kaip gi šventės be blizgučių? Metalizuotas audinys, tiksliau, sidabrinis arba auksinis, plačiai šį sezoną buvo naudojamas ne tik Kalėdų kolekcijoms, bet taip pat dar pačioje rudens pradžioje. Bene vienas šventiškiausių pasiūlymų vis tik turėtų būti naudojamas su saiku. Per didelė dozė blizgučių gali atrodyti kiek naujametiškai. Siūlome atrasti vieną itin idealų metalizuoto audinio modelį, kuris būtų funkcionalus tiek dienai, tiek vakarui. Jei nesate didelė blizgančių rūbų gerbėja – parduotuvėse paieškokite išskirtinio ir puošnaus papuošalo.

A siluetas

A siluetas

Nuotraukos iš H&M, Zara, Mango ir Lindex tinklapių. Koliažai: autoriaus.

Pristatydami šventinio garderobo idėjas, negalime pamiršti ir vienos didžiausių šio sezono tendencijų – septintojo dešimtmečio. Iš šios krypties siūlome pasiskolinti tobulą modelį vakarėliams ar jaukiems šeimos susitikimams – A silueto suknelę. Šį modelį bandykite derinti su kitomis tendencijomis ar pasiūlymais: ieškokite raudono atspalvio, metalizuoto audinio ar megztos detalės. Koketiškas, bet kartu solidus A siluetas suteiks labai lengvo retro dvelksmo ir šiek tiek linksmumo. Pasiūlymas – prie suknelės derinkite ryškias, vienspalves pėdkelnes.


Komentuok:
*Reklama
DNO