Menu
 
 

SwO radaras: šią savaite einame

2014 10 14  21:03  |  Aktualijos

Rudeninis tingulys traukia link lovos ir naujausių „IMDB“ išgirtų serijų? Dar neverta užsidaryti namuose – bent jau iki sekmadienio – pažiūrėkite, kas patraukė mūsų dėmesį ir ką nuo rytojaus būtinai stengsimės aplankyti patys!

Spalio 15 – „In Latino“

Spalio 15 – „In Latino“

Nuotrauka: https://www.facebook.com/InLatino

„In Latino 2014“ – nedidukas festivalis, spalio 9-16 d. pristatantis nemokamą Lotynų Amerikos kiną, garsus ir judesius, skonius ir spalvas. Nuo kolumbiškos kavos iki Lotynų Amerikos aktualijų, užfiksuotų itin realistiškuose filmuose. Po darbų nesnaudžiame!

Spalio 16 – Telesforo Valiaus retrospektyvos atidarymas

Spalio 16 – Telesforo Valiaus retrospektyvos atidarymas

„Žemaitija“. V. Kasiulio muziejaus archyvo nuotr.

Retrospektyvinėje išeivijos dailininko Telesforo Valiaus (1914-1977) parodoje lankytojams pristatoma per 140 kūrinių – nuo ankstyvųjų studentiškų estampų iki gimtosios Žemaitijos ilgesio kupinų brandžiųjų litografijų ciklų „Žemaitija“, „Paskutinis rytas“. Parodos architektas – Saulius Valius, dirbantis šiuolaikinėje Lietuvos meno scenoje. Atidarymas ketvirtadienį, 16 valandą Vytauto Kasiulio dailės muziejuje.

Spalio 17 – „D.Efect“ išpardavimas, Kūrybinių industrijų konferencija „What‘s Next“, „SIRIUS III“ Kablyje ir „MADABOUT @Opalocka“

Atrodo, bus ilgas penktadienis… Ir nieko negalima praleisti! Vietoj kalbų siūlome paanalizuoti schemą – kūrybininkai be perstojo kalbės dvi dienas ir taip:

Spalio 17 – „D.Efect“ išpardavimas, Kūrybinių industrijų konferencija „What‘s Next“, „SIRIUS III“ Kablyje ir „MADABOUT @Opalocka“

Organizatorių nuotr.

O jei nedalyvausite, skubėkite mašinomis bei troleibusais į Antakalnyje esančią jogos studiją – ten Žiemytės archyvai bus parduodami itin mažomis kainomis. Plačiau apie tai rašėme šios savaitės rekomendacijose: http://www.swo.lt/swo-savaites-rekomendacijos-76/

Ko tikėtis? AW12 „Dakota Shirt“ – 100 Lt.

Ko tikėtis? AW12 „Dakota Shirt“ – 100 Lt. Mados namų archyvo nuotr.

Vakarui atėjus trauksime net į du klubus. Pirmiausiai – į aną savaitę atsidariusį „Opalocka“, kuriame jungsis aitri mada, aštri muzika ir nežabojamas individualus muzikinių svečių skonis. Girdėjome, kažkas burbėjo, kad tegu tokie vakarėliai ir lieka Milane, o ne būna rengiami kukliems intelektualams vilniečiams, t.y. hipsteriams. Nuoširdžiai prieštaraujame.

Kitas renginys skirtas techno ir bass mėgėjams bei tiems, kurie nuo stoties nesilaiko dideliu atstumu iš tolo. Taip, kalbame apie kultūros barą „Kablys“ ir visą naktį truksiantį festivalį „SIRIUS III“. Trečias kartas nemeluoja, ar kaip ten? Po kelių scenų ir neįtikėtinų lazerių vizualizacijų žiemą net nenumanome, ko tikėtis penktadienį.

Spalio 18 – „What‘s Next“ konferencija ir afterpartis Lotfe, „Beauty Lab“ Kaune

Šeštadienio rytą nemiegame (jei iš viso atsigulsite į patalus…), o tęsiame savo savaitgalį kultūros industrijų sambūryje „What‘s Next“. Nebūsime visą dieną, nes fotografuojame naujausiam „SwO street“, bet į afterpartį tikrai sugrįšime.

Tuo tarpu kauniečiai ar važiojantys link Kauno gali nemokamai apsilankyti pirmą kartą vykstančioje grožio fiestoje „Beauty Lab“. Žalgirio arenoje – paskaitos ir seminarai, mugė, SPA ir grožio centrų pristatymas, sporto ir sveikatingumo kompleksai ir viskas, kas tik susiję su šia industrija. Metas atsidėti ir skirti laiko sau – bent jau taip siūlo sumanytojai profesionalai.

Spalio 18 – „What‘s Next“ konferencija ir afterpartis Lotfe, „Beauty Lab“ Kaune

Nuotraukos: organizatorių.


Komentuok:
*Reklama
DNO