Menu
 
 

SwO rekomendacijos

2015 07 28  20:05  |  Aktualijos

SwO rekomendacijos mina taką į naujas tendencijas – juk palydėti vasarą reikia su griausmu, tačiau taip pat negalime pamiršti kaupti naujo sezono spintos. Mūsų pirmieji „tarpiniai“ pasiūlymai jums jau čia!

PAPP UP

PAPP UP

www.facebook.com/PAPPUPLithuania

Saulės akiniai tinka ne tik vasarą. Nepaslėpkite jų ir ateinant rudeniui ir būkite stilingos su „Papp up” – kaip nužengusi tiesiai iš Berlyno gatvių.

A.P.

A.P.

www.facebook.com/A.P.label

Klasiška ir išskirtinė, šiek tiek mergaitiška ir ryžtinga, – tokie žodžiai kyla pamačius „A.P.“ drabužius. Ar tokią save norite įsivaizduoti šį sezoną?

Plunxnos

Plunxnos

www.facebook.com/Plunxnos

Laukinė širdis? Laisva siela? Kas galėtų tai atspindėti? Vėjyje besiplaikstančių plunksnų aksesuaras! Juk tu – miesto Pokahonta.

Giedrė Gaigalaitė

Giedrė Gaigalaitė

www.facebook.com/giedregaigalaite

Karštos dienos, žvarbios naktys – tik Giedrės Gaigalaitės skaros padės ne tik sušilti, bet ir prablaškyti vakarinį įvaizdį.

Keturi šimtai laipsnių

Keturi šimtai laipsnių

www.facebook.com/400laipsniu

Kad jau palydime vasarą, galime ir pasmaguriauti! Niekam nesakom, griebiam draugus ir einame autentiškų picų.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records