Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2019 01 25  19:10  |  Aktualijos

Šią savaitę SwO siūlo niūrią, žiemos šalčio veikiamą nuotaiką vyti į šoną ir pasimėgauti gražaus laikotarpio teikiamais malonumais. Viskas apie įkvėpimą, malonias veiklas žiemą bei apie tai, kaip net šalčiausiomis dienomis jaustis ne tik šiltai, bet ir stilingai.

VILNIAUS ŠVIESŲ FESTIVALIS

Tebūnie šviesa! Jau visai netrukus, Vilniaus gimtadienio proga, miestas nušvis daug šviesiau ir ryškiau. Sausio 25–27 d., tris savaitgalio vakarus, nuo 18 iki 23 val., Vilniaus senamiestyje bus galima pamatyti šviesų instaliacijas, kurios įkvėps naujos gyvybės miestui ir išryškins jo architektūrą.

VILNIAUS ŠVIESŲ FESTIVALIS

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

KINO PASAKA: PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ

Meno mylėtojams turime gerų žinių – „Kino pasakoje“ jau rodomas didelio populiarumo sulaukęs filmas „Prie amžinybės vartų“, iliustruojantis savo laiku nepripažinto, vidinių demonų kamuojamo ir beprotiškai talentingo Vincento van Gogo istoriją.

KINO PASAKA: PRIE AMŽINYBĖS VARTŲ

Nuotrauka – Lily Gavin ©

DISANGUA

Klasika ir elegancija bene labiausiai išryškina unikalų moters grožį. Tokia teorija vadovaujasi ir lietuvių prekės ženklas „disangua“, kuris šį sezoną pateikė itin subtilią paltų kolekciją.

disangua

INTERJERO DIZAINERĖ AGNĖ STANIKŪNAITĖ

Visiems interjero dizaino fanatikams, ieškantiems įkvėpimo „Pinterest“ platformoje, siūlome naują kanalą: apsilankykite Agnės Stanikūnaitės „Instagram“ paskyroje. Čia rasite ne tik netradicinių minimalaus dizaino sprendimų, tačiau ir įkvepiantį, išpuoselėtą asmeninį autorės stilių.

AGNĖ STANIKŪNAITĖ

COAT CREATORS

Kaipgi žiema be stilingo palto? Pristatome lietuvių prekės ženklą „Coat Creators“, orientuotą išskirtinai į paltų dizainą. Kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės audiniai, tokie kaip alpakų vilna ar kašmyras, sukuria ne tik stilingą rezultatą, bet ir jaukumo jausmą net ir šalčiausią dieną.

COAT CREATORS

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO