Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2020 06 05  12:22  |  Aktualijos

Šį kartą viskas suksis apie madą, estetiką, grožį… Juk vasara jau toks etapas, kai norisi elgtis nerūpestingai, tačiau jaustis nepriekaištingai, tiesa? Tikimės, kad šios savaitės rekomendacijos bus tarsi lengvas vasaros brizas jūsų spintoje, kosmetinėje, o galbūt – artėjančioje šventėje.

Glance concept store

„Glance concept store“ – tai jauki bei stilinga erdvė kiekvienai moteriai, vieta madai, įkvėpimui ir kūrybiškumui. Konceptualios parduotuvės tikslas – įkvėpti moteris ne sekti tendencijas, bet jas kurti; suderinti aukštąją madą ir prieinamumą. Čia galima rasti kruopščiai atrinktą drabužių, aksesuarų, batų ir knygų pasirinkimą iš viso pasaulio.

„Glance concept store“ kviečia ne tik apsipirkti, bet ir sudalyvauti įvairiuose mados bei gyvenimo būdo renginiuose. Ko, neabejojame, pastaruoju metu visos taip pasiilgote. Galiausiai, jaukumą kuria interjere vyraujanti švelni rožinė spalva, kuri tarsi užbaigia itin moterišką atmosferą.

SwO savaitės rekomendacijos

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

She She

Subtilumas ir elegancija – taiklūs žodžiai, apibūdinantys perlais dekoruotus rankų darbo papuošalus „She She“. Prekinio ženklo įkūrėja teigia kurianti tam, kad kiekvienos klientės istorija taptų kitokia, tad papuošaluose dominuoja skirtingos formos bei perlai.

Neabejojame, vertinančioms estetiką ir minimalizmą, tai gali tapti itin maloniu atradimu, o naujosios „Perles“ kolekcijos papuošalai be vargo rasti vietą ant jūsų kosmetinio stalelio! Kaip sako pati „She She“ įkūrėja – paprastumas žavi!

SwO savaitės rekomendacijos

Vynvytis

Pamirškite pompastiškus gėlių buketus ir pasinerkite į lengvumo ir estetikos sukūrį. Būtent taip atrodo „Vynvytis“ gėlės – subtilios, minimalistinės ir elegantiškos. „Vynvytis“ tai floristinis projektas, gimęs iš meilės lietuviškiems sodams, gėlynams ir nostalgiškai jų estetikai.

Kaip sako patys įkūrėjai, savo darbuose nevengia eksperimentų – pasitelkia sezonines lauko floras, kartu derina iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus žiedus, tuo pačiu naudodami klasikines laiko patikrintas gėles. O mes sakome, kad rizika atsiperka ir geriausi dalykai nutinka tik pasitelkiant drąsius sprendimus. Rezultatai akivaizdūs.

SwO savaitės rekomendacijos

MATH skincare

„MATH skincare“ gamintojai save pristato kaip mokslinę kosmetiką. Kaip patys teigia, tobula oda yra užkoduota formulėje, o didžiausią dėmesį skiria odos ląstelių DNR ir jų atsinaujinimo ciklų palaikymui (kas ir yra formulių kūrimo pagrindas). Skamba iš ties sudėtingai, tiesa? Visgi „MATH skincare“ akcentuoja, kad jų išskirtinumas yra minimalistinė produktų sudėtis, sukurta maksimaliam efektui pasiekti.

Galiausiai, panašu, kad gamintojai demonstruoja ne tik mokslinius odą puoselėjančius atradimus, bet ir puikų estetikos jausmą. Ar pastebėjote kokie stilingi „MATH skincare“ buteliukai?

SwO savaitės rekomendacijos

Unlabel

Prekinio ženklo „Unlabel“ įkūrėja Ina Gaižauskienė neslepia – atkreipti į save dėmesį „ryškiomis plunksnomis“ gali kone kiekviena, tačiau kaip išlikti pastebimai, demonstruojant ne rūbą, o žmogų? Pridurdama, jog greitoji mada slepia žmogaus asmenybę.

Nenuostabu, „Unlabel“ rūbai yra gaminami iš natūralių medžiagų, dominuoja lakoniškas siluetas, o spalvos alsuoja ramybe. „Unlabel“ tikslas yra įkvėpti moteris nepasiduoti greitajai madai, todėl rūbai kuriami taip, kad būtų aktualūs ne vieną sezoną. Visa tai leidžia sukurti subtilų, tačiau abejingų nepaliekantį stilių.

SwO savaitės rekomendacijos

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO