Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2020 06 10  20:55  |  Aktualijos

Vasara įsibėgėja, tad, nenuostabu, mintyse tik jūra ir tas malonus pojūtis, kai užmerkus akis švelnus vasaros vėjas kedena mūsų plaukus. Viskas ko norisi – tai lengvumas ir ramybė. Taigi šią savaitę rekomenduojame viskas kas lengva, malonu, subtilu…

Atuko

Magijoje nėra jokios magijos – viskas slypi detalėse. Tokį pareiškimą transliuoja „Atuko“, mados prekinis ženklas. Skamba drąsiai ir užtikrintai? Ką gi, tokia jau toji moteris, kuri renkasi nešioti „Atuko“ – pasitikinti savimi, stipri, tačiau itin subtili.

„Atuko“ drabužiuose vyrauja paprastos formos bei itin kokybiški ir natūralūs audiniai. Viskas pagaminta taip, kad klientai verčiau rinktųsi turėti mažiau, tačiau didesnės vertės daiktus.

SwO savaitės rekomendacijos

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

You&Oil

„Jei nori keisti pasaulį – sukurk tai darantį verslą“, – teigia „You&Oil“ įkūrėja Birutė Nastaravičiūtė. Siekdama atrasti priemones, kurios būtų ekologiškos ir draugiškos gamtai, moteris sėkmingai sukūrė kosmetikos kompaniją, kurios produktais šiandien džiaugiasi net 20 šalių visame pasaulyje.

Pasak įkūrėjos, gyvybė mūsų planetoje yra galingiausia jėga, pati sukūrusi augalus, kurie, veikiami tų pačių žalingų išorės veiksnių, kaupia veikliąsias medžiagas, padedančias apsisaugoti. Būtent, tai tapo pagrindu kuriant efektyvią veganišką kosmetiką, vengiant bet kokio žiaurumo gamyboje.

Galiausiai, visa tai atsispindi ir vizualiai. Užmeskite akį į produktų pateikimą ir komunikaciją. Viskas atrodo taip arti gamtos ir žmogaus. Dominuoja lengvumas ir ramybė. Kaip sako gamintojai – skyrus dėmesio mintims ir kūnui, tapsite geresniu savimi!

SwO savaitės rekomendacijos

Siluetos

„Siluetos“ yra naujausias projektas, sukurtas grafikos dizainerės ir tinklaraštininkės Neretos Sanajevienės. Moteris garsėja subtiliu stiliumi, o savo Instagram paskyroje nuolat dalinasi įkvepiančiais kadrais, estetiškomis detalėmis ir jaukiais lėto gyvenimo būdo momentais.

Nenuostabu, turėdama didžiulę aistrą interjero detalėms, Nereta įkūrė prekinį ženklą „Geometrika“, gaminantį minimalistinius marmurinius padėkliukus, o dabar pristato naujausią darbą – subtilius printus „Siluetos“, gaminamus ant perdirbto popieriaus.

„Siluetos“ – tai printai arba individualūs kūriniai, kuriuose vaizduojamas žmogaus siluetas. Tai maža ir delikati dalelė, kuri tarsi užbaigia interjerą. Galima rinktis tarp skirtingų siluetų, suteikiančių tam tikrą prasmę, todėl neabejojame, kad tai gali tapti ypatinga dovana minimalizmo mylėtojui.

SwO savaitės rekomendacijos

Borisetti

Susipažinkite su „Borisetti“ mados namais, įkurtais mamos ir dukros Alinos ir Anželikos Borisovų. Ilgametę patirtį turintis mados prekinis ženklas veiklą pradėjo nuo delninių, po to sekė kostiumų dizainas, o dabar, regis, atrado naują ir nepaprastą nišą – skrybėles.

„Borisetti“ kūrėjos neslepia – skrybėlė yra ypatingos meistrystės reikalaujantis kaprizingas aksesuaras. Tai prisijaukinus – neįmanoma paleisti. Tad, savo klientams siūlo rankomis pagamintą, išjaustą vienetinį produktą – tarsi viso gyvenimo skrybėlę.

Moterys įsitikinusios, skrybėlės tinka kiekvienam, tik reikia tinkamai pasirinkti spalvą, dydį, formą bei brylių plotį. „Borisetti“ savo klientams siūlo individualias skrybėles, kurias gamina pagal kliento parametrus, kartu sprendžia kaip dekoruoti. Galiausiai, ant kiekvienos skrybėlės išsiuvinėjami inicialai ir taip gimsta bendras kliento ir „Borisetti“ kūrinys. Kaip sako pačios kūrėjos – tai yra subtilus, gražus, netgi šiek tiek jautrus procesas.

SwO savaitės rekomendacijos

Justė Kulbytė

Ir pabaigai, asmenybės kurios įkvepia. Šį kartą pristatome nuostabiu stiliaus jausmu garsėjančią viešųjų ryšių specialistę Justę Kulbytę. Moteris savo Instagram paskyroje nevengia pasidalinti subtiliais, ypatingą cinkelį turinčiais rūbų deriniais, kurie kaip mat išsiskiria jau kiek supanašėti spėjusiame sraute.

Neabejojame, akyliausiems mados mylėtojams Justės vardas tūrėtų būti jau žinomas – moteris pastaruoju metu vis stipriau įsitvirtina Lietuvos stilingiausiųjų gretose. Visgi, pasiilgusioms stiliaus, kuriame vyrauja ne tik tendencijos, bet ir asmenybė – Justė gali tapti tikru atradimu.

SwO savaitės rekomendacijos

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama