Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2020 07 01  17:06  |  Aktualijos

Termometrams šoktelėjus į viršų, neabejojame, kad mintys sukasi tik apie jūrą, smėlį, bangas ir tuos jaukius pasivaikščiojimus vakariniame, jau kiek atvėsusiame mieste. Ir žinoma, kaip gi be vasaros švenčių. Tad žengiant į liepą, norime pasidalinti gaiviais ir vasariškais stiliaus bei mados atradimais. Tikimės, kad rasite idėjų ką apsirengti, ir kaip apsirengti!

FLOW Femme

„FLOW Femme“ yra moteriškų drabužių prekinis ženklas, kuriantis tvarią madą, įkvėptą pačių moterų ir jų grožio, nesivadovaujant besikeičiančiomis tendencijomis. Drabužiuose vyrauja minimalizmas, funkcionalumas, natūralūs audiniai ir kokybiškas pasiuvimas, kas, neabejotinai, sudaro save mylinčios moters spintos pagrindą.

Net jeigu daugeliui mados mylėtojų „FLOW Femme“ yra jau gerai pažįstamas – naujausia kolekcija mums asocijuojasi su vasara. Savo lengvumu, kokybe, siluetais.

SwO savaitės rekomendacijos

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Goda Račkauskaitė

SwO radare – dar viena labai stilinga asmenybė. Kviečiame susipažinti su Goda, kuri garsėja itin kūrybišku bei estetišku stiliumi. Ši žavi stilistė bei mados marketingo studentė savo Instagram tinkle nuolat dalinasi spalvingais stilingo gyvenimo momentais. Godos Instagram‘as – tarsi nesibaigianti vasara, kurioje vyrauja 90’tųjų akcentai. Tad visiems, dievinantiems madą, estetiką, meną ir ryškias spalvas stiliuje – Godą pasekti yra tiesiog būtina!

SwO savaitės rekomendacijos

Renata Mikailionytė

„Negalvoju, kas nešios drabužį, tačiau svarstau, kokį jis jausmą jaus nešiodamas – praktiškumą, natūralumą, atsipalaidavimą.“ – taip savo kūrybą pristato viena garsiausių Lietuvos manekenių, mados renginių režisierė bei landšafto puoselėtoja Renata Mikailionytė.

Renata prieš kurį laiką atvėrė savo vardo parduotuvės duris, į kurią kviečia užsukti minimalizmo ir gamtos mylėtojus ar tiesiog tikrumo pasiilgusius žmones. Kaip pati Renata įvardija – tai susitikimų, atradimų, bendravimo ir dalijimosi vieta. Tai funkcionali erdvė, kurioje galite rasti Renatos kurtus drabužius bei puokštes, dalyvauti edukaciniuose seminaruose ar kūrybinėse dirbtuvėse.

Kalbant apie drabužių kūrybą, Renata neslepia, ją įkvepia tikrumas, kurį randame gamtoje, žmonėse, erdvėse. Tikrumas – ieškant kokybės pojūčio susiduriant su medžiagomis ar galvojant apie kuriamą daiktą bei jo išskirtinumą. Visa tai suveda į funkcionalų, gal kiek gruboką, bet neabejotinai kokybišką ir autentišką dizainą.

SwO savaitės rekomendacijos

Dust

Neįprasti vėjai atnešą drąsą. Būti savimi. Taip savo prisistatymą pradeda išskirtinių juvelyrikos dirbinių kūrėjai „Dust“. Pridurdami, kad jie yra tarsi juvelyrikos prisilietimas unikaliai asmenybei.

„Dust“ siekia būti tikri, turėti savitumą ir nepaisyti nusistovėjusių normų. Kūrėjai savo darbuose nevengia žaisti su netradicinėmis formomis bei naudoti išskirtines žaliavas, tokias kaip nešlifuoti deimantai. Viskas tam, kad kiekvienas papuošalas pabrėžtų asmenybės individualumą.

„Dust“ savo kuriamiems papuošalams naudoja perdirbtą auksą, kuris, pasak kūrėjų, nepraranda gerųjų savybių ir prisideda prie etiškai pagamintų produktų rinkos. Žmogui aukso kasyba yra labai žalinga, nes kasyklose dirbantieji susiduria su itin pavojinga darbo aplinka. Tokiu būdu „Dust“ bent maža dalimi prisideda prie tvaresnės kūrybos.

SwO savaitės rekomendacijos

Agapes Wear

„Agapes Wear“ – tai dar vienas moteriškų drabužių prekinis ženklas, skirtas klasikos mylėtojoms. Nepaisant laikui nepavaldžių siluetų, „Agapes Wear“ savo klientams siūlo išbandyti itin ryškias spalvas. Nuo intensyvios rožinės, iki alyvinės ar žalios – manome vasaros šventėje galėtumėte tapti viena iš dominuojančių vakaro viešnių.

Galiausiai, nepriekaištingą įvaizdį sukurti padeda galimybė esamą modelį pritaikyti pagal išmatavimas. Juk kartais, tinkamas pasiuvimas sukuria visą grožį.

SwO savaitės rekomendacijos

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO