Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 08 19  10:40  |  Aktualijos

Vėl pirmadienis, vėl priešpiečių kava ir vėl skaitome SwO savaitės rekomendacijas! Pasiruoškite – šiam sąrašui Jums prireiks visos artilerijos  nuostabą bei žavesį išreiškiančių jaustukų.

Vau, tavo lūpos!

https://www.facebook.com/shhitssecret

Apdovanokite mylimąjį prabangiu bučiniu! Shhh. it’s secret. by Kristina Tuckutelietuviški putlinamieji lūpų blizgesiai. Jei neturite antrosios pusės, nesijaudinkite – tobulai šypsenai niekas neatsispirs!

Shhh. it's secret. by Kristina Tuckute

Oi, kokia rankinė!

https://www.facebook.com/pages/Oh-my-BAG/542787422448530?fref=ts

Natūralios odos rankinės tiesiai iš… vėl iš Lietuvos! Oh my BAG originalumas ir praktiškumas sukels praeivių susižavėjimo šūksnius.

Oh my BAG

Oho, kas gi čia?

https://www.facebook.com/bernardo.dirbtuve

Tai ne medžiaginis maišelis, šaukiantis anti–plastikines frazes, tai nešiojama – drobė, kurią Bernardo dirbtuvė papuošė užmirštu Vilniaus pagalbininku  troleibusu!

Bernardo dirbtuvė

Mmm, koks vyras!

https://www.facebook.com/events/526258357384590/

Robbie Williams koncertas tik už kelių (na, šiek tiek daugiau) kilometrų! Kelkime baltą pavydą ir prisipažinkime, kurie laimingieji jį pamatys jau šį antradienį.

Robbie Williams koncertas

Ak, kaip gražu!

https://www.facebook.com/pages/Gi/564323776912303?ref=profile

Kas labiausiai patiko Gi puslapyje? Čia yra visko! Leiskitės pelyte žemyn ir nerkite į lietuviško dizaino jūrą.

Gi

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kauno bienalė