Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 03 04  23:48  |  Aktualijos

Stilingas gyvenimo būdas, pavasariui nenumaldomai artėjant, veržiasi per kraštus ir niekas jo nesustabdys! Žiūrime mados savaičių kolekcijų pristatymus, kurių dar nespėjome išvysti per tiesiogines transliacijas, blogerių įrašus, fotografų nuotraukas…  Norisi tviskėti, atrodyti orginaliai ir turėti viską, ko neturi kiti.

Lengva ironija

Givenchic, Yves, Kenzos, Channel, Balmania – linksmi, kiek pakeisti atpažįstamų mados namų pavadinimai, nuvarvėję logotipai ir spalvotų raštų pliūpsnis. Linksma mados parodija humoro jausmo nestokojantiems.

http://www.minusey.com/

 SwO savaitės rekomendacijos

Intelektuali mada

Aleksandro Pogrebnojaus ir Vidos Simanavičiūtės kurtos knygos pavidalo rankinės jau kurį laiką – tikras it aksesuaras! Besinešiodamos su savimi literatūros klasiką tikrai atrodysite stilingai ir iškalbingai. O jei dar ir esate perskaičiusi Sartrą, Bulgakovą ar Šekspyrą – tai puiki tema naujos pažinties diskusijai.

http://shop.aandv.lt/

 SwO savaitės rekomendacijos

Gyvenimo tiesos

Tai, kas anksčiau buvo tiesiog kareivio žetonas, šiandien gali būti dar ir stilingas aksesuaras Jums arba Jūsų augintiniui. Išsigraviruokite savo inicialus, gyvenimo tiesas ar mylimiausias citatas ir visada turėkite šalia, pasikabinę ant kaklo!

http://www.facebook.com/dogtaglt

 SwO savaitės rekomendacijos

Mados diktatoriai

Givenchy, savo naujausią kolekciją pristatę madų savaitėje, siūlo šmaikščią ir gražią tendenciją – peršviečiamą, romantišką audinį derinti su sportiniu džemperiu, puoštu animacijos motyvais. Estetika, komfortas, romantika, eksperimento nuotaika – smagus junginys pavasariui.

 SwO savaitės rekomendacijos

Vietinė scena

Tik Lietuvoje įprasta, kad dizainerių kūryba prieinama kiekvienam: nori apžiūrėti kolekciją – nusipirk bilietą, paprasčiau nebūna! Kęstas Rimdžius – stilistas, pristatantis jau antrąją savo kolekciją ,,Decolte“ butike. Ji atvira publikai! Tiesa, pristatymas ne šią, bet kitą savaitę, tačiau šiam pirmadieniui siūlome praplėsti savo mados žodyną ir pasidomėti Rimdžiaus darbais.

SwO savaitės rekomendacijos

Kurią rekomendaciją išbandysite arba siūlysite draugams?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO