Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 03 10  09:47  |  Įžvalgos

SwO rekomendacijos skirtos ne tik 24 valandas, 7 dienas per savaitę mados naujienas sekantiems modistams. Šį pirmadienį garantuojame, jog rekomendacijomis galės pasinaudoti ne tik stileivos, gurmanai bet ir… ateiviai! Kaip gi čia taip? Skaitykite žemiau!

 

Džentelmenui

Privilegè

https://www.facebook.com/privilegeclo

Tikro vyro aksesuaras – laikrodis, tačiau tikro džentelmeno akcentas – „Privilegè“ apyrankė. Rankų darbo papuošalas iš tauriųjų akmenų – tarsi koks subtilus pakvietimas į Privilegijuotųjų klubą.

Tikram gurmanui

Crazy driving snails

https://www.facebook.com/pages/Crazy-driving-snails-Sraigių-degustacijos/793399140686706?id=793399140686706

Pakvipus pavasariu, jumyse netikėtai atsibudo ir gurmano gyslelė? Jei vyno ar sūrių degustacijose nieko naujo nebesužinote, rekomenduojame išbandyti sraiges! „Crazy driving snails“ komanda tikrai pasirūpins 18 patiekalų meniu ir nuotaikingu vakaru.

Stilingai šeimininkei

Kitchen wear by Ugi

https://www.facebook.com/pages/Kitchen-wear-by-UGI/757377874277923

Stilingoje virtuvėje šeimininkauti su pižama ar sportinėmis kelnėmis draudžiama. „Kitchen wear by Ugi“ net virtuvėje tarp miltų pavers Jus puikiai atrodančia dama.

Ateities stileivai

Pink Soup

https://www.facebook.com/pinksoupofficial

Susikūrusi tik vasario pradžioje, švelniai rožinė „Pink Soup“ jau sužadino užsienio žurnalų susidomėjimą! Kas tai yra? Ne, ne užuomina apie šaltibarščius užsieniečiams, bet žinutė iš ateities. Ką ji mums žada? Rožinę spalvą ir Salvadoro Dali ašaras.

Stilingai šeimai

Ninja Style

https://www.facebook.com/NinjaStyle.lt

„Ninja Style“ asortimente viskas skirta ryškumui ir patogumui. Spalvoti kombinezonai, plačios kelnės, spalvotos beanie kepurės tiek tėčiui, tiek kūdikiui – štai ir pilnas komplektas nuotaikingai šeimai!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama