Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 03 24  15:24  |  Įžvalgos

Reklama SwO Live Feed

Priėjome prie tokio oro paradokso, jog 30 laipsnių šalčio žiemą atrodo šilčiau, nei 2 laipsniai šalčio pavasarį. Jei ir jūsų organizmas neseniai po kokio vakarėlio naktį patyrė pavasarinį šalčio šoką, reikia jį dar ir palepinti – tad naujų idėjų ir gražių lietuvių kūrybos darbų rasite šios savaitės SwO rekomendacijų sąraše.

 

„makeYOUmine“

makeYOUmine

https://www.facebook.com/makeYOUmine.lt

Ar nori išsiskirti? Garantuojame, kad „makeYOUmine“ slaviškų skarų motyvais puošti rankų darbo iPad, nešiojamų kompiuterių ir mobiliųjų telefonų dėklai taps vertingu šio pavasario akcentu.

 

„Aurum“

Aurum Accessories

https://www.facebook.com/auaaccessories

Tavo pagrindiniai aksesuarai – dailios, įdomaus pynimo ar mazgo apyrankės? Tuomet radome tau dar vieną prekės ženklą. Apsilankyk „Aurum Accessories“ facebook puslapyje ir išsirink savo spalvą!

 

„Seek“ 

Seek

https://www.facebook.com/seek.brand

Atrodyk išskirtinai, bet jauskis patogiai, – tai ženklo „Seek“ šūkis. Regis, odiniai aksesuarai–dirželiai tikrai nevaržo ir pagyvina kasdienę aprangą.

 

„Manu“

Manu

https://www.facebook.com/pages/MANU/510238782357427

Kiekviena save mylinti moteris žino, kad jos paslaptis puikiau nei geriausia draugė išsaugos tik mylimiausia rankinė. Riboto leidimo, natūralios odos, rankų darbo „Manu“ rankinės, kurtos čia pat, Lietuvoje – dailus klasikos ir stiliaus junginys.

 

„Love Yourself by A. M.“

Love Yourself by A.M.

Nuotrauka: IMBO Photo

https://www.facebook.com/LovebyAM

Agota Mašanauskaitė įgyvendino savo seną svajonę išleisti meile trykštančią kolekciją. „Love Yourself by A.M.“ – genties raštais ir vilko atvaizdu puošti bodžiai ir palaidinės.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dimensions Festival 2019

Outlook Festival 2019