Menu
 
 

SwO transliavo iš Rygos mados savaitės ,,Maybelline” paskyroje

2016 04 06  20:55  |  Aktualijos

Rygos mados savaitė

Nuotraukos: Uldis Vilks, Kikita Voronov, Darren Kane

Svarbiausiame regioniniame mados renginyje – Rygos mados savaitėje – „Maybelline New York” geriausiems Estijos, Latvijos ir Lietuvos grožio ir mados tinklaraštininkams pristatė savo naują prekės ženklo poziciją ir šūkį „Make IT Happen”.

Praėjusį šeštadienį, balandžio 2 dieną, 24-ojoje Rygos mados savaitėje, visame pasaulyje garsus makiažo prekės ženklas „Maybelline New York”, kuris praėjusiais metais šventė savo 100 metų jubiliejų, daugiau kaip 50-čiai grožio ir mados žurnalistų, redaktorių ir tinklaraštininkų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos pristatė naują šūkį „Make IT Happen”. Tokiu būdu „Maybelline New York” siekia paskatinti šiuolaikinę moterį pasinaudoti galinga keičiančia makiažo jėga ir atskleisti savo pasitikėjimą, grožį ir autentiškumą taip, kaip ji pati to nori.

Riga Fashion Week

Iš karto po įspūdingo prekės ženklo istorijos ir naujo šūkio pristatymo, „Maybelline New York” atstovaujančios profesionalios makiažo meistrės Dita Grauda ir Justina Gafaro žiūrovų auditorijai pademonstravo specialius įvaizdžius, o mados šou, kuriems makiažus kūrė „Maybelline New York“, kupiną dieną pradėjo „QooQoo” kolekcija. „Maybelline New York“ makiažo įvaizdžius kūrė visiems Rygos mados savaitės madų pristatymams.

Tai „Maybelline New York” „Blushed Nude” akių šešėlių paletė, „The Colossal Go Chaotic” blakstienų tušas, „Face Studio Master” veido kontūravimo pieštukas, „Baby Lips” lūpų blizgiai, „Eye Studio Brow Drama” antakių paletė. Šie gaminiai reprezentuoja naujausias sezono tendencijas ir turi didelį poveikį mados koncepcijai. „Make IT Happen” pristatymas tikrai atspindėjo Niujorko atmosferą – grafiti #MNYkiss siena, galingos „DJ’s Crystal Sound System” energingas muzikos fonas ir Niujorko stiliaus užkandžiai.

Galina Bezrukich

Galina Bezrukich, Maybelline New York prekės ženklo vadovė

„Pagrindinė naujo prekės ženklo pozicija ir naujo šūkio „Make IT Happen” misija yra leisti visoms moterims patirti Niujorko dvasią ir makiažo jėgą, kad galėtų pabrėžti savo grožį ir siektų savo svajonių”, – sako Galina Bezrukich, „Maybeline New York” prekės ženklo vadovė Baltijos šalyse. Balandžio 1 – 3 dienomis vykusios Rygos mados savaitės metu visų akys buvo nukreiptos į „Maybelline New York” podiumą, kuris kartu su dizaineriais atliko svarbiausią vaidmenį formuodamas ir apibrėždamas artėjančio sezono makiažo įvaizdžio tendencijas. „Mes remiame kylančius talentus ir toliau didiname jų įtaką madai. Prekės ženklo „QooQoo” kolekcija „Cosmic kitten”, kuriama bendradarbiaujant su „Maybelline New York”, buvo kurta remiantis artėjančio sezono makiažo įvaizdžiais. Labiausiai įkvėpė 2016 metų atspalviai – rožinio kvarco ir rami alyvinė spalva,” – pažymi Galina Bezrukich. „Labai švelnūs atspalviai, suteikiantys atokvėpio ir atsipalaidavimo pojūtį netgi šiuolaikiniais neramiais laikais, dominuojant aktyviam gyvenimo būdui, o tai šiek tiek praplečia kolekcijos ribas – pavyzdžiui, suteikia energijos, jėgos, nenuspėjamumo, bet tuo pačiu ir palaiko pusiausvyrą“.

Riga Fashion Week 2016

Aļona Bauska, prekės ženklo QooQoo įkūrėja ir dizainerė

„Cosmic Kitten” kolekcija yra perėjimas iš visko įprasto ir praktiško į sprogstamąjį spalvų mišinį. Kolekcija kurta remiantis 4 skirtingomis „Maybelline New York” makiažo tendencijomis, kurių kiekviena pasižymi individualios spalvos kryptimi. „Cosmic Kitten” yra mergaitė, tikriausiai iš kitos galaktikos, – ji gyvena tokioje realybėje, kur vaizduotė neturi ribų. Jos diena yra kvapą užimanti kelionė, ji nėra paviršutiniška, bet mėgsta linksmintis,” – pasakoja Aljona Bauska, „QooQoo” įkūrėja ir dizainerė.

Cosmic kitten

Vienas populiariausių raštų yra dėmėtas rausvo kvarco bei alyvinės spalvų derinys. Kitos kolekcijos dalys yra pagamintos naudojant įdomias smėlio, šaltos kavos ir ryškią blyksinčią žalią spalvas – puikus jų ir makiažo „Maybelline New York” derinys. 4-ąją kolekcijos dalį įkvėpė žvaigždėtas naktinis dangus, žvaigždžių grupių ir zodiako tyrinėjimas – šie motyvai siuvinėjami ant palaidinukių rankovių, puošia tampres, susisiaučiamus sijonus ir jų įkvėptus kimono.

Riga Fashion Week 2016

Riga Fashion Week 2016

SwO transliavo iš Rygos mados savaitės


Komentuok:
*Reklama
DNO