Menu
 
 

Trendai: YAY ar NAY

2018 01 16  17:36  |  Įžvalgos

1. Megztos kepurės

Žiemą atrodyt gražiai sudėtinga, nes visada ateina toks minusas, kai svarbiau pasidaro šiluma, o ne grožis. Bet nepraraskim vilties ir puoškim… galvą. Be to, tai viena svarbiausių kūno vietų, kurias reikia saugoti per šalčius. Panašu, kad su megzta slidinėjimo kepure neprašausit, nes jos iš mados neišeina turbūt nuo tada, kai atsirado dar praėjusiame šimtmetyje. Derinkit arba visai nederinkit – taisyklės nėra!

Megztos kepurės

Nuotraukos: StyleCaster, Pinterest, Vogue.com, Supreme ©

Megztos kepurės - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

2. Kailinės rankinės

Kur tik kailiai mūsų nešildė – ant pečių, galvos, rankų, kaklo ir net batų. Tad kodėl kailinės negali būti ir rankinės. Taip „pasakė“ ne vienas žinomas dizaineris jau prieš keletą metų ant podiumo pristatęs kailines įvairių spalvų ir formų rankines – nuo mažyčių krepšelių iki kuprinių ar delninių. Gatvės stileivos „pasiūlymą“ su malonumu priėmė. Bet gal su tuo kailiu jau persistengėm?

Kailinės rankinės

Nuotraukos: Elleuk.com, Pinterest, Harper‘s Bazaar ©

Kailinės rankinės - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

3. Kojinės visagalės

Kaip paįvairinti žiemišką užsidėjau-viską-ką-turėjau derinį? Kojinėmis. Tai turbūt viena iš tų aprangos detalių, kuri lydi mus visada, visais laikais, kad ir kokie mados vėjai besiaustų. Tik skirtumas toks, kad jau seniai galim pamiršti viską, ką žinojom apie kojines. Prie juodų batų visai nebūtinai turi būti derinamos juodos kojinės, niekas nebedraudžia nešioti aukštakulnių ir kojinių, netgi oficialiai madinga nešioti kojines prie šlepečių. Kojinės tapo tarsi laisvės simboliu!

Kojinės visagalės

Nuotraukos: Modearea.com, Underlinesmagazine.com, Pinterest, Valentino ©

Kojinės visagalės - SwO magazine


Kojinės visagalės - SwO magazine


Kojinės visagalės - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

4. Ženkliukai

Ženkliukai švarko atlape visuomet simbolizuodavo priklausymą kokiai nors sporto, politinei, verslo ar kitai organizacijai, judėjimui. Esmė nesikeičia, bet keičiasi forma. Šiandien populiarūs spalvoti ženkliukai leidžia pasakyti kur kas daugiau: pavyzdžiui tai, kad labai žaviesi Johnny Depp‘u arba esi prisiekęs Anna Wintour gerbėjas, o taip pat gali netgi išsakyti savo feministines ar kitokias pažiūras. Arba gali įsisegti visus vienu metu ir nereikės aušinti burnos.  

Ženkliukai

Nuotraukos: Whatstrendy.com, Aliexpress, Pinterest, Etsy ©

Ženkliukai - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama