Menu
 
 

„Uptown Market“ – už šukuoseną ar manikiūrą mokėkite tiek, kiek patys norite

2017 04 19  16:37  |  Aktualijos

Uptown Market - SwO magazine

Nuotraukos iš gamintojų ir organizatorių archyvų

Jau šį savaitgalį, „Lofte“ rinksis pavasario ir šviežių spalvų išsiilgę vilniečiai bei miesto svečiai – industrinėje buvusių gamyklų teritorijoje nestigs grožio – vyks pavasarinė dizaino ir mados mugė „Uptown Market: We Love Spring“. Mugėje lankytojai ne tik susipažins su daugiau nei 90 įdomiausių lietuviško dizaino kūrėjų ir jų darbais, bet ir galės ten pat, mugėje, atnaujinti savo įvaizdį.

Šeštadienį, balandžio 22 d., nuo 13 val., mugėje įsikurs „UFF“ kirpyklos meistrai. Neįpareigojančioje ir nestandartinėje erdvėje kirpimo ir makiažo profesionalai tiek vyrams, tiek moteris siūlys atsipalaiduoti ir savo įvaizdžiui suteikti naujų spalvų. Improvizuotame „UFF“ grožio salone mugės lankytojai už naują šukuoseną ar makiažą atsiskaitys simboliškai – kiekvienas galės mokėti, tiek norės. Be to, „UFF“ meistrai savo lankytojams bus paruošę ir staigmenų.

Nagas - Uptown Market

 

Sekmadienį, balandžio 23 d., lankytojų lauks specialūs manikiūro studijos „Nagas“ pasiūlymai. Norintys padailinti savo nagučius už manikiūro paslaugas taip pat galės mokėti tiek, kiek patys norės.

Kūną puoselėjančių grožio priemonių mugės lankytojai ras ir ant prekystalių. „Uptown Market: We Love Spring“ savo darbus pristatys standartus laužantis natūralios lietuviškos kosmetikos prekės ženklas „Manilla“. Pagrindinis šios kosmetikos tikslas – surasti „aukso vidurį“ – sugrąžinti žmones arčiau gamtos ir autentikos, tuo pačiu prijungiant ir pasaulinio lygio biotechnologijos galimybes.

Uptown Market - SwO magazine

Kvapą gniaužiančių kvepalų gerbėjai mugėje ras ir Aisčio Mickevičiaus rankų darbo kvepalus bei kosmetiką „FUMparFUM“. Lietuvoje žinomo aktoriaus ir radijo laidų vedėjo A. Mickevičiaus autorinė rankų darbo parfumerija yra riboto tiražo ir gaminama jungiant europines tradicijas su lietuviška autentika.

Uptown Market - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama
DNO