Menu
 
 

„Uptown Market“ pirmą kartą vyks Palangoje

2016 07 21  13:42  |  Aktualijos

Uptown Market - SwO magazine

Nuotraukos: dizainerių archyvas.

Šiandien, liepos 21 d., dizaino mugė „Uptown Market“ pirmą kartą startuos pajūryje – ji vyks  didžiausiose Baltijos šalių „ENEOS 1006 km“ lenktynėse, liepos 21-23 d., Palangoje.

Iki šiol tik Vilniuje vykusi didžiausia vienos dienos dizaino mugė „Uptown Market“, šįkart ne tik pirmą kartą vyks prie jūros, bet dar ir išsiplės – ji vyks net tris dienas. Pajūryje atostogaujantys lietuviai ir lenktynių dalyviai mugėje ras įdomiausius ir originaliausius Lietuvos dizainerių mados ir interjero darbus.

„Uptow Market“ mugė tradiciškai sutraukia tūkstančius stilingiausių vilniečių, tačiau vasarą, kai daugelis jų išvyksta atostogauti ir lekia prie jūros, miestas ištuštėja. Atsižvelgdami į tai, mugės organizatoriai anksčiau vasarą mugių nerengdavome, tačiau pastebėję didžiulį susidomėjimą ir poreikį, šiemet nusprendė pasielgti kitaip ir paskui atostogautojus patraukti prie jūros.

Uptown Market - SwO magazine

„Vasaros nuotaika iš miestų visus išginanti prie jūros, mus irgi įkvėpė leistis į pajūrį paskui juos. Kad nuotykis būtų dar įdomesnis, šįkart „Uptown Market“ mugė ir įdomiausi Lietuvos dizaineriai, pristatysiantis savo darbus, stileivų lauks didžiausiose Baltijos šalių lenktynėse „ENEOS 1006 km“. Tris dienas vykstančios lenktynės sutraukia daugybę automobilių sporto aistruolių. Didžioji dalis jų – vyrai, tačiau juos į lenktynes atlydi ir šeimos, mylimosios, žmonos. Kad lenktynėse nenuobodžiautų ir jos, kviečiame nuo galingų automobilių gausmo pailsėti grožio ir stiliaus oazėje – „Uptown Market“ dizaino gėrybių palapinėje“, – pasakojo viena „Uptown Market“ organizatorių, Vilniaus menų fabriko „Loftas“ prodiuserė Algina Navickaitė.

Pirmą kartą pajūryje vyksiančioje dizaino mugėje šįkart dalyvaus aksesuarų kalvė „Make Heads Turn“, studija „RASA Accessories“, drabužių dizaineriai „Chill Hood“, „Leg Code“, aksesuarų ir interjero detalių kūrėjai „Neoma Paper House“, nuotaikingų indų „Bambuku Puodukai“ autoriai ir daug kitų.

Uptown Market - SwO magazine

Iki šiol „Uptown Market“ mugės vykdavo kelis kartus per metus, tačiau pastebėję didžiulį susidomėjimą ir sparčiai augantį originalių dizaino kūrėjų pasirinkimą, „Uptown Market“ organizatoriai muges nusprendė rengti kiekvieną mėnesį. Kitą „Uptown Market“ mugė „Lofte“ vyks rugsėjo 2-3 d., urbanistiniame muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest“, Vilniuje.


Komentuok:
*Reklama
DNO