Menu
 
 

Victoria’s Secret 2010 maudymosi kostiumėliai

2010 04 19  20:13  |  Aktualijos

Artėjant vasarai, vis dažniau ir dažniau užplūsta mintys apie pajūrį. Pėdos, smingančios į įkaitusį smėlį, saulė, šildanti kūną ir, žinoma, jūros bangos, skalaujančios krantą. Todėl vasara, vienu iš svarbiausių garderobo dalių tampa – maudymosi kostiumėlis. Pateiksiu Victoria’s Secret 2010 maudymosi kostiumėlių kolekciją. Gal tai padės išsirinkti sau tinkamą maudymosi kostiumėlį. Aišku, gal šie paplūdimio drabužėliai ir nepasieks mūsų pajūrio, tačiau stilingų idėjų, artėjančiam karštajam sezonui, tikrai nepritrūks. Šiemet Victoria‘s Secret maudymosi kostiumėlių kolekciją pristatė Marisa Miller, Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio ir Lindsay Ellington.

Victoria‘s Secret maudymosi kostiumėlių kolekciją 2010 pavasaris/vasara

Vargu ar atsirastų bent viena mergina, kuri nerastų sau tinkamo apdaro šioje kolekcijoje. Kolekcija, turbūt, patenkina visų vartotojų poreikius: nuo tradicinių maudymosi kostiumėlių toms, kurioms svarbiausias lygus ir tvarkingas įdegis, iki tokių, kurie tinka vakarėliams prie paplūdimio. Pastarieji yra dekoruoti žvyneliais, blizgūs. Tiesiog sukurti paplūdimio vakarėliui.

Papludimio vakarėlis Papludimio vakarėlis

Papludimio vakarėlis Papludimio vakarėlis

Raštų įvairovė išties plati. Modeliai puošti pačiais įvairiausiais raštais. Tai gali būti dideli „burbulai“ ar įvairių krypčių juostos. Taip pat neapsieita be etnografinių motyvų. Šie primena Australijoje ar Afrikoje gyvenančių genčių raštus.

Raštai Raštai

Raštai Raštai

Raštai Raštai

etnografija etnografija

etnografija

Peržiūrėjus šių metų  Victoria‘s Secret vasaros kolekciją, tenka pripažinti, kad vasara išties bus ryški. Būtent tokios spalvos vyrauja kolekcijoje. Nuo klasikinės juodos iki ryškios raudonos ar žalios.

klasikinis klasikinis

klasikinis ryškus

ryškus ryškus

Kai kurie kolekcijos modeliai atrodo tarsi „surinki“ iš skirtingų maudymosi kostiumėlių. Viršutinė dalis skiriasi nuo apatinės. Viena dekoruota raštais, siuvinėta karoliukais, kita – vienspalvė. Kažkurių kostiumėlių dalys yra tik skirtingų spalvų. Be ryškių dekoracijų.

skirtingų spalvų skirtingų spalvų

Ir kokia gi kolekcija be šiek tiek įvairesnių, netradicinių variantų? Kalbu apie asimetriją. Šio tipo maudymosi kostiumėlių pasiūla nėra itin didelė. Tačiau siūlomi modeliai tikrai yra gražūs ir patrauklūs.

asimetrija asimetrija

asimetrija

Ši Victoria‘s Secret kolekcija leidžia maža dalele nusikelti kelis dešimtmečius į praeitį… Kaip ir asimetrijos,  taip ir retro, kolekcijoje nėra daug. Bet jos užtenka, kad būtų jaučiama senųjų laikų dvasia.

retro retro

vretro

Ne toks senas, bet taip pat primirštas reiškinys, kuris vyrauja šioje kolekcijoje, yra batika. Batikos technika daugeliui yra  gerai žinoma. Tai nublukę, nudažyti audiniai.

batika batika

batika

Savotiškai etno motyvais tampa ir Safari tematika. Šie raštai sukuria patį tikriausią karščio ir smėlio pojūtį. Leopardo raštai gali Jus puošti patraukliai, tačiau nepersistenkite. Antraip galite atrodyti vulgariai. Geriau rinktis spalvotus Samari raštus. Šie atitolina  vulgarumą ir suteikia žaismingumo.

safari safari

safari safari

Merginoms, kurios nenori standartinio maudymosi kostiumėlio, galima pasiūlyti kelnaites – sijonus. Šie sijonėliai tinka paplūdimio tinkliniui. Tačiau apie dailiai įdegusias kojas neverta nei svajoti. Kalbant apie šiuos modelius, iškyla kausimas: ar tokios kelnaitės – sijonėliai slepia ar išryškina figūros trūkumus?

kelnaitės-sijonas kelnaitės-sijonas

kelnaitės-sijonas kelnaitės-sijonas

Dar viena ryški, graži, tačiau nepraktiška detalė, tai – įvairios juostos, dengiančios moters kūną. Jos atrodo seksualiai, bet, vėlgi, įdegis garantuotas su juostelėm.

juostos juostos

Drąsiausioms siūlyčiau pasipuošti šiuo maudymosi kostiumėliu:

Drąsiausioms

Nuotrauka: victoriassecret.com

Bet nemanau, kad daug merginų išdrįstu pasirodyti Palangoje, vilkėdama tokiu, reikia pripažinti, išties kukliu drabužėliu.

Ši kolekcija yra tikrų tikriausia spalvų, vaivorykštės paletė. Joje gausu raštų, spalvų. Dekoravimo būdai apima kaspinus, metalo žiedus, karoliukus. Gražiausieji puošiami segėmis. Aišku, ne visi modeliai tinka paplūdimiui. Kai kurie iš jų tiesiog gražūs ir „malonūs akiai“.. Šį kartą, kaip ir daugelį kitų, Victoria‘s Secret įkvėpia ieškant savojo vasaros džiaugsmo. Įkvėpimo pasisems kiekviena. Tikiuosi, kad tai padės visoms merginoms ir moterims, besiruošiančioms kostiumėlio paieškoms.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti galerijoje:


Komentuok:

*Reklama
DNO