Menu
 
 

Amerikiečiai „Son Lux“ Vilniuje uždainavo lietuviškai

2016 07 07  19:47  |  M.I.C. Naujienos

Reklama SwO Live Feed

Son Lux - SwO magazine

Nuotraukos: Saule Bluewhite

„Son Lux“ pasirodymas Vilniuje buvo išskirtinis ne tik todėl, kad tai buvo pirmasis amerikiečių pasirodymas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, bet ir todėl, kad būtent tądien vienas jų komandos narių šventė savo gimtadienį.

Sausakimšame „Lofte“ grupės lyderis Ryan’as Lott’as nusprendė savo komandos narį nustebinti lietuviškai sudainuodamas gimtadieninį sveikinimą. Padedamas beveik 900 klausytojų jis drauge su visa sale lietuviškai užtraukė dainą „Su gimimo diena“.

Son Lux Lofte

Šis sveikinimas nustebino ne tik gimtadienį šventusį komandos narį, bet ir pačią grupę. Sužavėti šilto lietuvių priėmimo ir entuziastingo palaikymo, „Son Lux“ vyrukai ne sykį gausiai susirinkusiai publikai dėkojo lietuviškai ir tikino, kad Vilniuje jautėsi labai laukiami ir it namie.

Post-rock‘o, alternatyvaus hip-hop‘o ir trip-hop‘o atstovai iš Niujorko atliko naujausius darbus iš vos prieš kelias savaites pasirodžiusio naujo EP albumo „Stranger Forms“, taip pat populiariausius kūrinius, kuriuos grupės gerbėjai jau žinojo kone mintinai, pavyzdžiui, „Easy“ ir kitus.

Son Lux Vilniuje

Son Lux - SwO magazine

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Riga Fashion Week / Fall/winter 2018/19

SHÓMKA handmade

Yaska Art