Menu
 
 

Eva Vilkė: kaip interjero dizainerė pradėjo kurti dykumos įkvėptas šukuosenas

2016 10 10  13:57  |  Pokalbiai

Exit to the City - SwO magazine

Nuotraukos: Eva Vilkė asmeninis archyvas

Konceptuali taisyklių laužytoja plaukų meistrė Eva Vilkė mėgsta žaisti su įvaizdžiais: unikaliais, kartais įžūliai drąsiais, kartais švelniai saugiais, bet visada iki galo apgalvotais. Harmonijos jutimas padeda surasti balansą tarp formos, ekspresijos, spalvos bei praktiškumo. Gebėjimas suderinti kraštutinumus atsispindi ir meistrės charakteryje, kuriame vietos atranda ir romantiška svajotoja, ir drąsi vilkė.

Exit to the City - SwO magazine

Kaip prasidėjo jūsų kirpėjos kelias?

Paauglystėje labai daug dirbdavau su plaukais, tiesiog savo malonumui, kol visas smagumas perėjo prie realių dalykų. Iš pradžių studijavau ir dirbau interjero dizainere. Kartais tokie dalykai ateina intuityviai, tiesiog belieka apsispręsti, kas arčiau širdies. Praėjau mokintis kirpti, viskas labai gerai sekėsi, teko apsispręsti.

Buvo užduotis suprojektuoti ofisą, aš projektavau grožio saloną. Matyt tie dalykai užkoduoti.

Netrukus pirmą kartą dalyvausite netradiciniame mados šou „Exit to the City“, kuo nustebinsite žiūrovus?

Dalyvavimas „Exit to the City“ tai – išėjimas iš savo komforto zonos iš grožio salono ribų. Dabar viskas panašu, kaip būdavo prieš peržiūras dailės akademijoje, kai jaudiniesi ir nemiegi naktims. Bet tai yra labai įdomu, nes priverčia tave pamąstyti, tyrinėti ir kurti.

Exit to the City - SwO magazine

Interpretuosite dvasios temą, ar sunku neapčiuopiamą paversti kūnu?

Įkvėpimo semiuosi iš dykumos, neseniai apsilankiau „Burning Man“ festivalyje, kuris vyko vidury dykumos. Aš interpretuoju gamtą, dykumą, dulkes, rūką, saulės tekėjimą – visą tokį gerą jausmą iš to, kas tikra. Tokie dalykai mane labai įkvepia, tai bus galima pamatyti ir mano kūryboje. Neslėpsiu, tai yra sudėtinga, nes reikia padaryti labai paprastai, o paprasti dalykai paprastai nesidaro, juos reikia išanalizuoti.

Eva Vilkė

Nuotrauka: Antanas Minkevičius

Kaip manote, ar lietuviai eina koja kojon su mada? Kaip tapti drąsiu, kaip vilkas ir nebijoti eksperimentuoti?

Kas man paliko didžiausią įspūdį iš „Burning Man“ festivalio, kad vyresni žmonės, mano tėvų amžiaus jaučiasi ir atrodo labai jaunai. Manau, taip galėtų būti ir Lietuvoje. Mes nesame labai toli mados, bet esam tikrai stilingi ir madingi. Man Lietuvoje tik trūksta žmonių, nebijančių būti kitokiais, išsiskirti iš kitų, bet iš esmės viskas su mumis yra labai gerai.

Eva Vilkė  - Burning Man

Jau tradicija tapusios stiliaus žaidynės „Exit to the City“ spalio 21 d. kviečia pasinerti į netradicinį mados reginį. Į miestą „išėjusi“ mada nuguls grožio, vaizdo ir muzikos specialistų darbuose. Šiais metais savo mados tendencijų interpretacijas demonstruos net 9 komandos.


Komentuok:
*Reklama