Menu
 
 

Į „Moderat“ koncertą vietų nebėra. Išeitis? Koncertas lauke ir daugiau bilietų!

2014 06 12  19:45  |  M.I.C. Naujienos

Moderat

Organizatorių nuotr.

„Moderat“ – tai vardas, sujungęs dvi kūrybines Berlyno jėgas: Modeselektor ir Apparat. Jau kitą penktadienį, birželio 20 d., šios dvi Berlyno muzikos pažibos žengs į sceną „Menų fabrike Lofte“.

Tiesa ta, kad bilietai buvo išpirkti iki koncerto dar likus daugiau nei savaitei. Nežinia, ar visa tai – tų vaiskiai geltonų Vilnių nuklojusių gražių plakatų dėka, ar dėl to, kad Kultūros nakties proga Lietuva nusprendė kaip reikiant „pasikultūrinti“, o galbūt tiesiog rimtai ėmė domėtis ir vertinti muzikinius perliukus? Dabar, praėjus dvylikai metų nuo pirmojo susitikimo – tiek, kiek praleidžiame mokykloje – Modeselektor ir Apparat ir vėl kartu. Kaip patys mano, labiau subrendę, bet… ne iki galo.

Jie jau daugiau nei 10 metų laiko Berlyno klubinę sceną savo rankose. Sunku ir praleisti tokį reginį, tiesa? Juolab, kad jų koncertą lydės ir įspūdingos vizualizacijos – vaizdo projekcijos keturių dalių ekrane. Ką gi, kadangi bilietai į šį koncertą jau yra išparduoti, o norinčių pamatyti ir įsigyti bilietą į šį renginį dar yra ir daug, koncertas iš menų fabriko „Loftas“ yra perkeliamas į didesnę erdvę – į angarą šalia „Lofto“, kur pernai per „Loftas Fest“ buvo „Warehouse“ scena, o nuo rudens šiose patalpose duris atvers sporto kultūros centras „Index Hall“ su teniso aikštynu.

Prieš ir po „Moderat“ pasirodymo pačiame „Lofte“ vyks nemokamas vakarėlis – juk tądien bus ir Kultūros naktis. Vokiečius apšildys lietuviai „Fusedmarc”, o po pasirodymo namo nepaleis maskvietės Annos Hannos pasirodymas.

„SOL Live: Moderat“ facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/1417723305163901/

MODERAT koncertas Prahoje


Komentuok:
*Reklama
DNO